Kapat× Destek 0850 333 0 565

Güçlü Altyapı Kullanın

KMK Bilgi Teknolojilerine ait hazır eticaret, hazır web tasarım ve ticari program kullanan müşterilerden paket lisans ücreti talep etmemektedir. Bu uygulamalar web tabanlı uygulamalardır. İnternet ortamında kullanıcılarına yüksek verim sağlayabilmesi için web barındırma hizmeti alması gerekmektedir.

Bu uygulamalar KMK Bulut Sunucularında barınmaktadır. Her müşteri KMK Bulut sunucularında ihtiyacı olduğu kadar alan ve trafik ile bu uygulamaları kullanmaktadır. İhtiyacınız olan hosting paketiniz sistem yöneticileri tarafından belirlenerek her yıl kullanımınıza sunulmaktadır. KMK Bulut Sunucuları ile internet sitelerinizi ve mobil uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilir, kesinti yaşamadan 365 gün aktif kalabilirsiniz.

KMK, Müşterilerinden kullanmış oldukları hosting paket ücreti haricinde lisans veya farklı bir gizli ücret talep etmez. KMK, Müşterilerinden hosting ücretlerini de kullandıkları alan ve trafiğe göre talep eder haksız bir ücret veya kullanılmayan bir paket ücreti talep etmez.

KMK Bulut Sunucu hizmetini butik hizmet olarak sağlar, KMK müşterileri sadece işlerine odaklanırlar, teknik konularla uğraşmazlar. KMK profesyonelleri sizin adınıza internet sitelerinizle ilgili, mail adreslerinizle ilgili, güvenliğinizle ilgili ve yedekleme hizmetlerinizle ilgili tüm işlemleri 7/24 sınırsız bir şekilde ekstra bir ücret talep etmeden gerçekleştirirler.

Kategori İçerikleri

  • 1
Görüntülenen 1 - 9, Toplam 9
Yardım Al