Kapat× Destek 0850 333 0 565
C2C/e-Pazaryeri yazılımımızı her geçen gün siz değerli müşterilerimizin destekleri ile geliştirmeye devam etmekteyiz. 28.07.2016 tarihinde C2C / e-Pazaryeri Yazılımında güncellemeler gerçekleştirilmiştir.
28.07.2016 C2C / e-Pazaryeri Yazılım Güncellemesi

28.07.2016 C2C / e-Pazaryeri Yazılım Güncellemesi

C2c, e-Pazaryeri eticaret paketlerinde 28.07.2016 tarihinde güncelleme ve eklemeler gerçekleştirilmiştir. Bu güncelleme ve eklemelerle ilgili bilgi, destek ve eğitim almak isteyen kullanıcılarımızın müşteri temsilcileri ile iletişim kurmaları yeterlidir.

 1. Mağaza bazlı satış sözleşme sistemi eklendi. Genel yönetim mağaza menüsünden veya mağaza yönetim (mağaza ayarları) menüsünden "Mağazaya özel satış sözleşme" girişleri yapılabilir. Özel satış sözleşmesi oluşturmayan mağazalar sistemde varolan "Mesafeli Satış Sözleşmesi"ni kullanacaklardır.
 2. Google Map altyapısı güncellendi. Ayarlar > Tanımlar > Modül Tanımlarından "Google Map API Key" tanımı yapılabilir. Tanımlanmaması durumunda default gMap key kullanılmaktadır. Günlük 2.500 gösterim limiti olan bu keyin limit aşımıdan her müşteri kendi API Key bilgisini girmek zorundadır.
 3. Mağaza sosyal ağ tanımlama sistemi eklendi. Genel yönetim mağaza menüsünden veya mağaza yönetim (mağaza ayarları) menüsünden "Mağaza sosyal ağ" tanımları yapılabilir. Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Linkedin, Pinterest, Skype, Xing, Flickr, Tumblr sosyal ağ tanımları yapılabilir.
 4. IYZICO ile satış yapılan siparişlere ve mağaza IYZICO kayıt ekranlarına "IYZICO Satış & Hizmet Sözleşmesi" eklendi.

Aşağıda ki düzenlemeler gerçekleştirildi:

 1. Mağaza IYZICO başvurusundan "Posta Kodu" zorunluluğu kaldırıldı.
 2. "Siparişiniz Kargoya Verildi" mail şablonuna "Kargo Bilgileri" eklendi. Bu alana mağaza sipariş takip ekranından "Kargo Takip No" bilgileri girilebilir.
 3. Ürün / İlan fiyatı olmayan içeriklerden fiyat kaldırıldı. Fiyatsız (0,00) Ürün / İlan detaylarından "Mağaza ile iletişime geçiniz" uyarısı eklendi.
 4. İl / İlçe bilgileri güncellendi. İlgili alanlarda "İlçe Sıralama" problemi giderildi.
 5. Yeni Ürün / İlan girişlerinde "Yayınlama Durumu" varsayılan ayarı "Aktif" olarak değiştirildi.
 6. Mağaza yönetim panelinde "Yeni Sipariş" ve "Yeni Soru/Cevap" sayıları ana menüye sayı olarak eklendi.
 7. "Sepete Ekleme" sonrası sepete yönlendirme sağlandı.
 8. Sipariş esnasında Teslimat ve Fatura adresi aynı anda tek bilgi ile girilebiliyor, 2 defa adres kaydı girme zorunluluğu kaldırıldı.
 9. "Ürün Varyant Seçme Zorunluluğu" uyarı sistemi geliştirildi.
 10. "Minimum Satış Miktarı" uyarı olarak eklendi.

 

Yorum

Yardım Al