Kapat× Destek 0850 333 0 565

360 derece panoramik videolar oldukça geniş bir alanın tek karede gösterilmesi çok daha işlevsel bir gösterim malzemesi olarak kullanılmasını sağlar.

360 Derece Çekim

Özellikle son yıllarda teknolojinin de ilerlemesi ile Oteller, Kongre Salonları, Müze, İnşaatlar, Hastaneler, Turistik tesisler, Cafeler, Restoranlar, Holdingler, İşyerleri, Marketler vb. alanların ziyaret edilmesinden önceki gösteriminin yapılmasında yaygın bir araç oldular.

Panoramik videolarla yapılan sanal sunumlarda, ziyaretçinin kendini mekânda gibi hissetmesi sağlanmakta ve istenen alanlara geçişler sanal kapılarla panorama arası geçiş kapılarıyla yapılmaktadır. Böylece gezilmesi istenen yerler kilometreler ötede bulunan ziyaretçi için bile sadece bir tık ötede olur.

Sanal turların alt yapısı bir video gibi çok büyük yer kaplamadığından gezilmesi ve gerek internet üzerinde, gerekse bir İnteraktif CD üzerinde barındırılması çok kolaydır.

Sanal Tur uygulaması, özel çekim ekipmanları ve fotoğraflama teknikleri ile panaromik videoların elde edilmesi ve bu videoların farklı yazılımlarla işlenmesinin ardından birleştirmeleriyle küresel bir görüntü elde edilmesi işlemidir.

Sanal Tur bir mekânı internetten tanıtmanın en etkin ve etkili yöntemidir.

360 derecelik bir bakış açısıyla mekânı internetten/ lokal bilgisayarından gezen potansiyel müşteriler, etraflarına bakınabilir, aradıkları yada istedikleri detayları kendileri inceleyebilir ve ilgili mekana gitmeksizin mekan hakkında görsel şekilde fikir sahibi olabilirler.

Bu sunum ile mekânın akılda kalma oranı çok daha yüksektir. Daha dikkat çekici ve yüksek etkiye sahiptir. Diğer reklam alanlarına kıyasla daha kısa sürede, daha etkin ve etkili sonuçlar alınması mümkündür.

360 Derece Panoramik fotoğraflarınıza seslendirme yapmak mümkündür.

360 Derece Panoramik fotoğraflar mevcut sitenize eklenebileceği gibi web sitenizin görsel materyallerle yeniden tasarlanması daha avantajlı tekliflerle KMK Medya tarafından sunulmaktadır.

Şimdi 360 derece panoramik videonuzu oluşturalım.


Projeleriniz için müşteri hizmetlerinden 0850 333 0 565 destek alabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Yardım Al