Kapat× Destek 0850 333 0 565
Bayimiz Olun

KMK Bayisi Olarak
İşinize Güç Katın

Türkiye genelinde bölge bayımız olarak Müşterilerinize yüksek kalitede ticari programlar, eticaret uygulamaları, web tasarım ve internet teknolojileri sunabilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Bayi Başvurusu
Bayimiz Olun

E-Ticaret Bayilik

Bayimiz olun, yeni e-ticaret taleplerine, var olan müşterilerinizin e-ticaret taleplerine yeni nesil e-ticaret yazılımları ile çözüm üretin.

Bayi Başvurusu

Türkiye genelinde ister var olan ofisiniz üzerinden veya sıfırdan KMK Ofislerini açıp yönetebilecek girişimciler aranıyor, geleceğin popüler sektörlerinden olan bilişim sektöründe sizde yerinizi alarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. KMK, İhtiyacınız olan tüm altyapı, eğitim, ürün desteği, reklam tanıtım gibi birçok alternatifi iş ortaklarının başarılı olmaları için profesyonelce sağlamaktadır.


KMK Ofisleri

KMK Ofisleri

KMK Ofisleri, Türkiye’nin en büyük web yazılım şirketinin sunduğu benzersiz yeni iş modelidir. KMK, Türkiye çapında ağları bulunan tecrübeli profesyonel web yazılım şirketidir. KMK’nın size kuracağı il ve ilçe ofisleri ile potansiyel müşterilere ulaşmak çok kolay olacaktır.

Bulunduğunuz il ve ilçede binlerce KMK İş uygulamalarına ihtiyacı olan işletmeler var, bu işletmeler sizin hedef müşteri portföyünüzdür. KMK’ nın bayisi olarak bölgenizdeki işletmelere en iyi iş uygulamalarını, en uygun fiyata sunabilirsiniz. Sizde kendi bölgenizde, KMK Ofisini kurarak milyonluk pazardan payınızı alabilirsiniz. Geç kalmadan bölgenizdeki KMK Ofisine sahip olun.


KMK Ofisi kurabilmeniz için gerekli altyapı

KMK Ofisi kurabilmeniz için gerekli altyapı

  • KMK Ofisi için ulaşımın kolay olabileceği bir mevkide girişimci tarafından ofis kiralanır.
  • KMK Ofisi açmak isteyen girişimci tarafından vergisel yükümlülükler yerine getirilir.
  • KMK Bölge Danışmanları Ofisi keşfe gelir.
  • Ofis için kiralanan yer KMK Danışmanları tarafından projelendirilir.
  • Ofisin demir başları, bilgisayarları, tabela, reklam afişleri ve matbu evrakları KMK tarafından hazırlanır ve gönderilir.
  • Gerekli eğitim ve çalışma sistemleri KMK tarafından sağlanır.
  • İş yazılımları, crm, muhasebe programı, eticaret, web sitesi KMK tarafından sağlanır.
  • İnternet reklam ve genel reklam çalışmaları için gerekli altyapı KMK tarafından hazırlanır.
KMK Ofisi kurabilmeniz için gerekli altyapı

Bayilik Hakkında Merak Edilenler

KMK Ofisleri Türkiye’nin il ve ilçesine kurularak o bölgelerde ikamet eden girişimciler tarafından yönetilmektedir. KMK Ofisleri, iş uygulamalarını KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş.’den tedarik ederler ve bölgelerindeki işletmelere sunarak satışlarından gelir elde ederler.

KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. uzun vadeli vizyonu ile Türkiye’nin eğitimli gençlerini bilişim ekonomisine kazandırmak, işinde uzmanlaşmış girişimciler yetiştirmek, bu alanda istihdam fırsatları oluşturmak ve bu vesile ile küçük orta ölçekli işletmelerin dijital pazarlama uzmanları vesilesiyle işlerini geliştirmelerini sağlamayı amaçlamak için iş ortaklık projesini tüm Türkiye de uygulamaktadır.

KMK, Temsilcilerinin başarılı olabilmesi için eğitim programları düzenlemektedir. Bu eğitim programlarında web tasarım eğitimi, e-ticaret eğitimi, ofis yönetim eğitimi, satış pazarlama eğitimleri ücretsiz düzenlemektedir.

KMK size akademik eğitimin yanında, en etkili dijital ürünleri tedarik ederek en uygun fiyatlara bölgenizde bu ürünlere ihtiyacı olan işletmelere sunmanızı sağlamaktadır.

Teknoloji çağı olduğu günümüzde ticaretle uğraşan tüm işletmeler KMK ürünlerini kullanmak zorundadırlar. Her şirket kendini dijital ortamda tanıtmak ve faaliyetlerini dijital ortamda açıklamak zorundadır. Bölgenizdeki tabelası olan her işletme sizden bu hizmetleri talep etmektedir.

Para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dünyada, dijital dünya bu zorluğu ortadan kaldırarak ciddi paralar kazanmanızı sağlamaktadır. Hizmet Sektörünün %70 kar olan bir faaliyet alanında elbet deki ciddi paralar kazanabileceksiniz.

KMK Ofislerini kurmak çok kolay, ikamet ettiğiniz bölgede bir KMK Ofisine herkes sahip olabilir, ister bir işyeriniz olsun, isterse yeni girişimci olun fark etmez herkes bir KMK Ofisi kurabilir. Yapmanız gereken tek şey başvurunuzu yapmak. Başvurunuzu yaptıktan sonra danışmanlarımız sizinle iletişime geçecek ve sizi yönlendireceklerdir. İhtiyacınız olan her türlü desteği KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. başarılı olabilmeniz için sağlamaktadır.

KMK Ofisleri sizin kendi işyeriniz olacaktır, kurulum maliyetleriniz için ortalama 20.000 TL yatırım yapmanız gerekmektedir. Ofisinizi siz tutacak, ofis masraflarınızı siz karşılayacaksınız. KMK size ürün desteği olarak 10,000 TL cari hesap kredisi açmaktadır. Bunun yanında tanıtım, promosyon vb. ihtiyaçlarınızı profesyonel materyallerle ücretsiz karşılamaktadır.


%100 Müşteri Garantisi Olan Tek İş

Yaşam kalitesine değer katmak isteyen her insanın yapabileceği bir iş modeli, karar verebilen öğrenmeye açık ve başlamak isteyen herkes KMK Ofisi açabilir. KMK, alt yapısı ve ekibi tamamen profesyonellerden oluşmaktadır. KMK, 18 yıllık iş tecrübesini bayileri ile paylaşarak büyümektedir.

Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru İş

Yardım Al