Kapat× Destek 0850 333 0 565
Bilişim Temsilcisi Olun

Bilişim Temsilcisi Ol

Geleceğin en popüler işlerinden olan bilişim danışmanlığına ilk adımı atın ve tüm yaşamınızı değiştirin. 7’den 70’e herkesin içinde olduğu bilişim teknolojileri hayatımızın her alanında yer almaktadır. Sizde hayatımızın her alanında olan bilişim alanını iş imkânına çevirebilir ve geleceğinizi bilişim teknolojileri üzerine inşa edebilirsiniz.

Başvuruda Bulun

Bilişim Temsilcisi olarak, yüksek kazanç ve mutlu müşteriler kazanabilirsiniz. Eğer bir işe ihtiyacınız var ise, Bilişim Temsilciliği para kazanmak için inanılmaz kolay bir yoldur. Bilişim Temsilcisi olarak sürekli yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bilişim Temsilciliği, benzersiz bir iş imkânıdır. Sermaye koymadan işinizin patronu olmanızı sağlar. Dilediğiniz saatler içerisinde dilediğiniz yerde çalışma imkânı bulursunuz. Sıkıcı mesai saatlerine, egosunu tatmin etmemiş yöneticilere esir olmadan hak ettiğiniz kadar kazanabilirsiniz.Yaşam kalitesine değer katmak isteyen her insanın yapabileceği bir iş. Karar verebilen öğrenmeye açık ve başlamak isteyen herkes Bilişim Temsilcisi olabilir.


KMK, Bilişim Temsilcisine Ne Sağlar?

KMK, Bilişim Temsilcisine Ne Sağlar?

KMK, alt yapısı ve ekibi tamamen profesyonellerden oluşmaktadır. KMK, 18 yıllık iş tecrübesini bilişim temsilcisi ile paylaşarak büyümektedir. KMK, Türkiye çapında ağları bulunan tecrübeli profesyonel web yazılım şirketidir. KMK ile potansiyel yeni müşterilere ulaşmak çok kolaydır. Çevrenizde binlerce KMK ürünlerine ihtiyacı olan işletme bulunmaktadır. Bu işletmeler sizin hedef müşteri portföyünüzdür. KMK Size sonsuz bir müşteri pazarı sunar.

Büyük Kazanç; Sıfır sermaye ile büyük kazançlar elde etmenin en kolay yolunu sunar. Satışlarınızdan %20 komisyon alın tüm KMK İş uygulamalarından %20 komisyon kazanın.

Kişisel Destek; İhtiyacınız olduğu her an size özel uzmanlarımızdan sürekli destek alabilirsiniz, satışlarınızda başarılı olabilmeniz için, işinizi geliştirmek için ve aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim; Eğitim programlarımızdan ücretsiz ve sınırsızca faydalanabilirsiniz, profesyonel iş uygulamaları uzmanı olarak kendinizi geleceğe hazırlayabilir aynı zamanda yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Pazarlama; Pazarınızı genişletmek için birçok pazarlama araçlarına ücretsiz sahip olabilirsiniz, KMK ile bu eşsiz pazarlama araçlarına ücretsiz sahip olursunuz ve daha çoksatarsınız.

Hepsi Bir Arada Çözüm; Anahtar teslim iş uygulamaları için ekstra hiçbir şeye ihtiyacınız yok, KMK ihtiyacınız olan domain, hosting, eticaret yazılım, eticaret tasarım, SSL, ödeme sistemleri, muhasebe programı, CRM uygulamaları, Web tasarım, Web yazılım ve dijital pazarlama uygulamalarını profesyonelce çevrenizdeki pazarınıza sunmanızı sağlar.

HTML / CSS Kontrolü; Çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan özelleştirilmiş özgün e ticaret siteleri, web siteleri oluşturabilirsiniz böylece müşterilerinizin isteklerine kolayca cevap verebilirsiniz.

Online Ofis; Online ofis asistanı ile tüm çalışmalarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Ofis asistanı ile görüşmelerinizi takip edebilir, teklif düzenleyebilir, satış gerçekleştirebilir ve pazarlama araçlarını kullanabilirsiniz.


Bilişim Temsilcisi Ne Yapar?

Bilişim Temsilcisi Ne Yapar?

 • Bilişim Temsilcisi çevresinde bulunan esnaf ve kobilere bilişim danışmanlığı sağlar. Esnaf ve Kobilerin bilişim alanında gelişmelerini ve sorunlarına cevap olur.
 • Bilişim Temsilcisi, çevresindeki esnaf ve kobiye en iyi iş uygulamalarını, en uygun fiyata sunar.
 • Bilişim Temsilcisi, Esnaf ve Kobinin ihtiyaç duyduğu yazılımı, tasarımı, teknolojiyi yakından takip eder ve tam olarak ihtiyacı sunar.
 • Bilişim Temsilcisi, mahalledeki esnafın, ilçedeki kobinin danışmanıdır. Onların gelişmelerine, iş hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olur.
 • Bilişim Temsilcisi, esnafın ve kobinin webmasterıdır. Esnaf ve kobilerin web sitelerini yapar.
 • Bilişim Temsilcisi, Esnaf ve Kobinin Eticaret uzmanıdır. Onların online satiş yapmasını sağlar.
 • Bilişim Temsilcisi, Esnaf ve Kobinin Sosyal Medya Uzmanıdır. Onların sosyal ağlarda başarılı olmasını sağlar.
 • Bilişim Temsilcisi, Esnaf ve Kobinin SEO Danışmanıdır. Onların Arama motorlarında yükselmesini sağlar.

Kısacası Bilişim Temsilcisi, Çevresindeki her insanın arayıp da bulamadığı kişidir. Sizde KMK ile Aranan kişi olabilirsiniz.

Bilişim Temsilcisi Ne Yapar?

Kimler Bilişim Temsilcisi Olmalı?

Kimler Bilişim Temsilcisi Olmalı?

İşe ihtiyacı olan veya ek gelir elde etmek isteyenler için muhteşem bir iş modeli, bilginizi bizim altyapımızla birleştirin ve çevrenizdekilere özel iş uygulamaları sunarak yüksek kazançlar elde edin. Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan KMK altyapısını kullanarak profesyonel dünya standartlarında iş yazılımları, e ticaret siteleri, web siteleri oluşturun ve satın, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

 • Grafikerler
 • Webmasterlar
 • Yeni Mezunlar
 • Ek İşe İhtiyaç Duyanlar
 • Partime Çalışmak İsteyenler
 • Satış ve Pazarlamacılar
 • Girişimciler
 • Bilgi İşlemciler
 • Bilgisayar Öğretmenleri
 • Genç Emekliler
 • Öğrenciler

Nasıl Bilişim Temsilcisi Olunur?

Nasıl Bilişim Temsilcisi Olunur?

Çok kolayca bilişim temsilcisi olabilirsiniz. Yapmanız gereken başvuruda bulunmak, başvuruda bulunduktan sonra tarafınıza gelen başvuru kabul formunu ve gerekli evrakları onaylamanız gerekmektedir.

Dilediğiniz bölgeden başvuruda bulunabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden, her ilçesinden başvuru yaparak bilişim temsilcisi olabilirsiniz.

Başvuru yaptıktan sonra başvurunuz hızlıca onaylanır ve çalışmaya başlayabilmeniz için gerekli eğitim kitleri ve çalışma kılavuzu tarafınıza gönderilir. Çalışma kılavuzunuzu inceleyerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Bilişim Temsilcisi Olunur?

Yardım Al