Kapat× Destek 0850 333 0 565

Hızlı ve Güvenli
Bulut Hosting

Butik barındırma hizmetleri ile işinize odaklanın altyapı ve teknik işlemler sizi yavaşlatmasın. Web sitenize, e-ticaret sitenize, özel projelerinize en uygun barındırma altyapısı.

Projenize uygun barındırma teklifi alın

Projenize uygun web hosting planı seçiminiz için bir uzmandan destek alın.

Destek Alın Projenize uygun bir teklif alın

Neden KMK Bulut Platformu?

Güçlü Altyapı

KMK, yeni nesil şebekeler olarak adlandırılan mimaride bir teknik altyapı kurmuştur. TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezi altyapısında BTK Faaliyet belgesi ile barındırma hizmeti sağlamaktadır.

Butik Hizmet

KMK, Projelerinize butik barındırma hizmeti sağlar, ihtiyaç duyduğunuz teknik altyapıyı sizi hiç yormadan kullanmanızı sağlar. Siz işinize odaklanın biz teknik işlemlerinize sorunsuz çözüm üretelim.

Hızlı ve Güvenli

KMK, Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapmış, ileri teknoloji ile projelerinize çözüm üretir. Hız ve güvenlik sorunu yaşamadan barındırma hizmeti alırsınız.

Kullanıcı Dostu Web Hosting Çözümleri

Web Hosting

Web Hosting

"Hızlı ve güvenli aynı zamanda ekonomik bir çözüm isteyenler için hazırlanmış web hosting paketleri."

Yalnızca12/ Ay

PAKETLERİ İNCELE

Sanal Sunucu

Sanal Sunucu

"Projelerinizden daha fazla verim alabilmeniz için özel sanal sunucularımızı keşfedin. %99,9 çalışma garantisi."

Yalnızca32/ Ay

PAKETLERİ İNCELE

Mail Hosting

Mail Hosting

"Kurumsal E-Postalarınıza her yerden, bulut sunucu altyapısı ile kesintisiz olarak erişin. Sorunsuz destek alın."

Yalnızca10/ Ay

PAKETLERİ İNCELE

Seal

"KMK Bulut Platformu'nu kullanarak 7 gün 24 saat sorunsuz yurtiçi ve yurtdışı çalışıyor ve sıfır veri kaybı ile anlık yedekleniyor, 5 yıldan fazla bir süre ileri teknolojide web hosting hizmeti alıyor."

Tahtakale Dükkan

"KMK Bulut Platformu ile on binlerce ürünü kesintisiz çevrim içi olarak sergiliyor ve güven içerisinde eticaret altyapısı ile satıyor. 3 yıldan fazla bir süre ileri teknoloji sanal sunucu hizmeti alıyor."

Akdeniz Şifa

"KMK Bulut Platformu ile kurumsal mail hesaplarını sorunsuz yönetiyor. Hassas verileri anlık yedeklenir. 5 yıldan fazla bir süre ileri teknoloji mail hosting hizmeti, sınırsız destek hizmeti alıyor."

Baskolay

"KMK Bulut Platformu ile binlerce ürünü kesintisiz çevrim içi olarak sergiliyor, kişiye özel tasarlatıyor ve güven içerisinde eticaret altyapısı ile satıyor. 5 yıldan fazla bir süre ileri teknoloji sanal sunucu hizmeti alıyor."

Özulaş

"KMK Bulut Platformu ile hassas verileri anlık yedeklenir. Hassas verilerini anlık ulaşarak raporlamalarını kolayca kesintisiz yapmaktadır. 5 yıldan fazla bir süre ileri teknoloji sanal sunucu hizmeti alıyor."

Ofisassist

"KMK Bulut Platformu ile işletmelere sunmuş olduğu ticari programların yüksek verimli kullanılmasını sağlamaktadır. 3 yıldan fazla bir süre ileri teknoloji sanal sunucu hizmeti ve anlık yedekleme hizmeti alıyor."

Projenize uygun barındırma teklifi alın

Projenize uygun web hosting planı seçiminiz için bir uzmandan destek alın.

Destek Alın Projenize uygun bir teklif alın
Yardım Al