Kapat× Destek 0850 333 0 565

Alan adı tescili ve yönetim işlemleri işletmeler için ciddiyetle takip edilmesi gereken hassas bir konudur.

Domain

Alan adınız daha önceden tescil edilmediyse, müşteri danışmanlarımız tarafından 5 dakika içerisinde, talep ettiğiniz domainsizin adınıza tescil edilerek alan adı tahsis belgeniz tarafınıza gönderilecektir.

Alan Adınız Daha önceden başkaları tarafından tescili edilmişse müşteri danışmanlarımız size uygun alternatifler üreterek sizi yönlendireceklerdir.

Alan adı tescil ederken dikkat edilmesi gerekenler

  • Alan adınızı kısa tutmaya çalışın, bu şekilde kolayca akılda kalır.
  • Alan adınızı sizin için arama motorlarında önemli kelimeler neyse o kelimelerin alan adınız içinde geçmesini sağlayın.
  • İşiniz ve firmanız için En uygun alan adını seçin ve daha önce başkaları tarafından farklı uzantılarda kullanılmamış olmasına dikkat edin.
  • Alan adınızı tescil ettirirken register firmanızın firma olduğuna dikkat edin eğer işlemleri yapmakta zorluk yaşayacağınızı düşünüyorsanız Türkiye’ den bir firma üzerinden tescil edin ve telefon veya fiziksel iletişim kurun.

KMK Alan adlarınızı size özel tescil eder ve belgeler, alan adınız üzerindeki tüm yükümlülükler ve haklar size ait olur. Alan adınızla ilgili elinizde bir belge olmaması sizi zor durama düşürebilir. KMK ISO 9001-2008 Kalite belgesiyle ve BTK Yer Sağlayıcı Faaliyet belgesiyle hizmet sağlamaktadır.


Projeleriniz için müşteri hizmetlerinden 0850 333 0 565 destek alabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Yardım Al