Kapat× Destek 0850 333 0 565

E-Pazaryeri – C2C Eticaret

C2c eticaret yazılımı ile e-pazaryeri projenizi hayata geçirebilirsiniz. E-Ticaret girişimcileri için hazırlanan e-pazaryeri paketleri aradığınız tüm özellikleri kapsamaktadır. C2c eticaret paketleri ile yüksek nitelikli eticaret siteleri oluşturabilirsiniz. E-Pazaryeri çözümleri ile sanal mağazalarınızı anahtar teslim oluşturabiliriz.

Ücretsiz Deneyin

C2C Eticaret Avantajları

Yüksek kapasiteli eticaret yazılımları ile sanal mağazanızı oluşturun.

Milyonlarca Ürün Satın

Milyonlarca Ürün Satın

Milyonlarca ürünü stok veya lojistik altyapıya girmeden sanal mağaza’nız üzerinden satabilir ve komisyonlardan yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Sanal AVM Kurun

Sanal AVM Kurun

Fiziksel AVM’ler gibi sizde sanal AVM’nizi kurun ister kiraya verin isterseniz de komisyonlu çalışının sınırsız mağaza ve sınırsız ürünle dünyaya açılın.

Geleceğe Yatırım Yapın

Geleceğe Yatırım Yapın

Geleceğin en güzel sektörlerinden biri olan eticaret ile geleceğinize yatırım yapın. Düşük sermayelerle geleceğin milyoneri olmak şans değildir.

Sorunsuz Ticaret Yapın

Sorunsuz Ticaret Yapın

Güçlü eticaret altyapısı ile sorunsuz ticaret yapın, yazılım altyapı sorunları ile uğraşmadan işinize odaklanın ticaretin keyfini çıkartın.

Sektörün Lideri Olun

Sektörün Lideri Olun

E-Pazaryeri uygulamaları ile bulunmuş olduğunuz sektörün lideri olmak oldukça kolay, sektörü bir araya toplayın ve sektörde aranan e-pazaryeri olun.

Bölgenin Arananı Olun

Bölgenin Arananı Olun

E-Pazaryeri uygulamaları ile bulunmuş olduğunuz bölgenin lideri olmak oldukça kolay, bulunmuş olduğunuz bölgenin e-pazaryeri platformunu kurun bölgenin arananı olun.

C2C E-Ticaret hakkında daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir,
sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Telefonla Destek Al E-Posta İle Destek Al

Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.

E-Ticaret yazılımı bizim lisanslı ürünümüzdür, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek yüksek kapasitede kullanmanızı istiyoruz. Fazladan hiçbir ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrimiçi yardım alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

C2C eticaret modelinde üreticiler ve tüketiciler c2c eticaret altyapısına sahip bir internet sitesinde bir araya gelerek ürün ve hizmetlerinin ticaretini çevrim içi yaparlar. C2c’nin Türkçe anlamı “tüketiciden tüketiciye yapılan e-ticaret” in kısaltılmış şeklidir. Tedarikçiler ve tüketiciler arasında yapılan çevrim içi alışverişi ifade eder. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

E-Pazaryeri birden fazla firmanın bir araya gelerek ürünlerini sergiledikleri ve sattıkları bir eticaret platformudur. E-Pazaryeri platformu kurarak birden fazla firmayı bir araya getirebilir ve ürün satışlarından komisyon geliri elde edebilirsiniz.

C2c eticaret modelleri gelirlerini platformum üzerinden satılan ürünlerin komisyonlarından elde ederler. Komisyon oranlarını dilediğiniz gibi mağazalara göre veya kategorilere göre belirleyebilirsiniz. Belirleyeceğiniz komisyon oranlarını ödeme kuruluşu hesaplar ve komisyonunuzu sizin belirleyeceğiniz banka hesabına gönderir.

C2c eticaret site sahibi aracı konumundadır, satılan ürün veya hizmetten sorumlu değildir. Satılan ürün ve hizmetten c2c eticaret site içerisindeki satıcı mağaza sorumludur. Şu şekilde düşünülebilir bir iş merkeziniz var ve dükkanları kiraya veriyorsunuz kiracınızdan ne kadar sorumluysanız c2c eticaret platformlarında olan mağazalarınızdan o kadar sorumlu olursunuz.

C2c eticaret paketleri içerisinde 3 paket yer almaktadır. Bunlar e-pazaryeri, standart c2c ve profesyonel c2c şeklindedir. E-pazaryeri eticaret paketi ile kurumsal satıcıları bir araya getirerek satış yaptırabilirsiniz ya ne satıcılar firma olmalıdır bireysel satış yaptıramazsınız. C2c standart paket ise firma ve bireysel satış yapma imkânı sağlar. C2c profesyonel pakette ise firma satış yapabilir, bireysel satış yapılabilir ve aynı zamanda emlak ve oto ilanları sergilenebilmektedir.

E-Pazaryeri’nde, sınırsız mağaza açabilirsiniz. E-pazaryeri paketlerinde mağaza açma sınırı bulunmamaktadır, dilediğiniz kadar mağaza açabilirsiniz.

E-Pazaryeri’nde kredi kartı ile satış yapabilirsiniz. C2c eticaret paketlerimizde kredi kartı entegrasyonu yapılmıştır. Türkiye’de c2c eticaret sanal pos altyapısı sağlayan ödeme kuruluşlarının entegrasyonları ile tam uyumlu çalışmaktadır.

C2c paketini projenize göre seçmeniz gerekmektedir. Uygun c2c eticaret paketi seçebilmeniz için paket özelliklerini iyice incelemeniz ve projenize uygun paketi seçmeniz gerekmektedir. Paket seçimlerinizde karar veremiyorsanız eticaret uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Hayır, paket kurulum ücretini bir sefer ödersiniz ve altyapıyı aldığınız süre boyunca ömür boyu kullanırsınız. İlerleyen yıllarda altyapı ücreti olarak kullandığınız kadar web barındırma hizmeti ve varsa SSL, Domain ücretlerini ödersiniz ekstra farklı bir ödeme yapmazsınız.

5 yıl destek ve güncellemelerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Destek hizmetlerimizde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır, desteğe ihtiyaç duyduğunuz günün her anında eticaret uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

5 yıl eğitimlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. E-Pazaryeri’ni başarılı yönetebilmeniz için yeniliklerden haberdar olabilmek için eğitim almanız faydalı olacaktır.

C2C E-Ticaret Referanslarımızdan Bazıları

Bulunmyan
Bulunmayan
Setrigo
Setrigo
Tahtakale Dükkan
Tahtakale Dükkan
Loncam
Loncam
Organik Tükkan
Organik Tükkan
Mutlu Gün Marketi
Mutlu Gün Marketi
Toptancılar
Toptancılar
Butik Bulvarı
Butik Bulvarı

Yüksek Kapasiteli Servisler

Tüm eticaret müşterilerimiz yüksek kapasiteli bu servisleri kullanmaktadır. Bu servisler eticaret sitelerinin verimli kullanılmasına ve eticaret sitelerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

5 Yıl Sınırsız Destek
Tüm eticaret paketlerimize 5 yıl ücretsiz ve kesintisiz destek sağlanmaktadır. Destek hizmetini 09:00 ile 18:00 arası telefon, mail, uzak masa üstü veya yerinde alabilirsiniz.
5 Yıl Sınırsız Eğitim
5 yıl sınırsız eğitim imkanlarından faydalanarak uzman bir eticaret yöneticisi olabilirsiniz. E-Ticaret sitelerinizi sorunsuz yönetebilir, daha fazla satış yapabilirsiniz.
Ücretsiz Yeni Versiyon
Tüm eticaret paketleri yeni teknolojilere uyum sağlamaktadır. E-Ticaret müşterilerimiz yeniliklere ücretsiz sahip olabilir ve yeni sürümlerden faydalanabilirler.
Sınırsız Lisans
Sınırsız lisans özelliği ile eticaret yazılımlarını ömür boyu kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ilerleyen senelerde ihtiyacınız olan altyapıyı satın almak.
Her Yerden Yönet
E-Ticaret kontrol panellerinizi dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz. Eticaret kontrol panellerimiz mobil uyumludur ve tüm akıllı cihazlardan sorunsuz kullanılmaktadır.
Veri Kaybına Son
Eticaret siteniz için önem arz eden verilerin kaybolmasına, bilgisayarınız çöktüğünde dert yanmanıza gerek yok üçlü yedekleme sistemi veri kaybına son veriyor.
Yüksek Güvenlik
Yüksek güvenlik standartları ile 7/24 Güvenlik birimi tarafından tüm altyapı gözlem altında tutularak her hangi bir olağanüstü durumda anında önlemler alınarak savunma sağlanmaktadır.
E-Ticaret Barındırma
Kişiye özel sanal disklerde eticaret siteniz güvenli bir şekilde TURKCELL veri merkezinde BTK Yer sağlayıcı yetki belgesi ile barındırılır.
İleri Düzey Kaynaklar
Eticaret sitenizi özelleştirin, profesyonellere yönelik hazırlamış olduğumuz kaynaklara sahip olun ve eticaret yazılımı ile neler yapabileceğinizi keşfedin.
Yardım Al