Kapat× Destek 0850 333 0 565
Eticaret siteleri için birçok çözüm üreten kuruluş vardır. Bunlar ödeme kuruluşları, kargo şirketleri, yazılım firmaları, dijital hizmet sağlayan şirketlerdir. KMK Bilgi Teknolojileri E-Ticaret yazılımları bu çözümlere entegre çalışabilmektedir.

Ödeme Kuruluşları

Hepsipay
Hepsipay

“İş ortağımız Hepsipay, e-ticaret faaliyetlerinde son kullanıcıdan ödeme alabilmek için gerekli olan çok bankalı sanal pos hizmeti sunmaktadır. Hepsipay, internet ortamında Türkiye'deki ilk ve en başarılı iş modellerini sunan yenilikçi teknoloji şirketi Doğan Online’ın Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri alanında uzman şirketidir. Hepsipay, Şubat 2016’da 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşları hakkında kanun kapsamında faaliyet göstermek üzere Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan lisansını alarak, Haziran 2016 itibariyle faaliyete başlamıştır.

Şimdi Sanal Pos Başvurusu Yap

İyzico
İyzico

KMK Eticaret yazılımları iyzico, ödeme metoduyla tam uyumlu çalışmaktadır. Özellikle C2C –E-Pazaryeri eticaret siteleri iyzico pazaryeri sanal pos çözümleri ile daha etkin çalışmaktadır. KMK Eticaret yazılımları iyzico ödeme metodlarına uygun altyapıdadır, birkaç dakikada eticaret sitenize iyzico sanal poslarınızı entegre edebilirsiniz.


Payu
Payu

Naspers iştiraki ve dünyanın önde gelen online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olan payu ile KMK Eticaret yazılımları tam uyumlu çalışmaktadır. PayU Türkiye olarak Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır.


Garanti Bankası
Garanti Bankası

Garanti Sanal POS, internet üzerinden yapılan satışlarda kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için oluşturulan güvenli bir ödeme çözümüdür. KMK Eticaret yazılımları Garanti Sanal pos altyapısına tam entegre çalışmaktadır.


Yapı Kredi
Yapı Kredi

POSNET, sanal mağazalara internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapılması için Yapı kredi tarafından sunulan güvenli altyapı hizmetidir. Firmaların internet üzerinden yapacakları satışların provizyon hizmetinin Yapı kredi tarafından sağlanacak Sanal POS (Point of Sale)'lardan faydalanarak verilmesini kapsamaktadır. POSNET Sanal POS uygulaması KMK Eticaret yazılım altyapısı ile tam uyumlu çalışmaktadır.


Akbank
Akbank

İnternet üzerinde satış yapan ve yaptığı satışların karşılığını yine internet ortamında kredi kartlarından tahsil eden eticaret site sahipleri Akbank Sanal POS hizmetinden yararlanabilir. KMK Eticaret yazılımları Akbank Sanal pos altyapısı ile tam uyumlu çalışmaktadır.


Vakıfbank
Vakıfbank

VakıfBank Sanal Pos’un, Türkçe ara yüz, Güvenlik kodu kontrolü yapabilme, Yurt dışı kartlarla yapılan işlemleri tahsilat imkanı, Satış ve diğer işlemleri kontrol edebilme, Günlük olarak, toplam ve detaylı satış listelerini görebilme, KMK Eticaret yazılımı ile entegre olarak onay, iade ve iptal işlemleri için ilgili ara yüze bağlanmadan doğrudan eticaret yazılımı üzerinden yapabilme olanakları sağlamaktadır. KMK eticaret yazılımı ile tam entegre olarak çalışmaktadır.


İş Bankası
İş Bankası

İş Bankası Sanal POS hizmeti, kolay entegre olunan yazılım altyapısı ile e-ticaret dünyasında kartlı ödeme kabulünü zahmetsizce sağlar. Değişik formatları ile ihtiyacınıza en uygun raporları sunar. KMK Eticaret yazılımı ile tam entegre çalışmaktadır.


QNB Finansbank
QNB Finansbank

QNB Finans Web POS eticaret sitelerinin ziyaretçilerine Kredi Kartı ile çevrimiçi ürün/hizmet satabilmeleri için güvenli bir ortam sağlayan Sanal POS ürünüdür. KMK Eticaret yazılımları ile tam entegre çalışmaktadır.


HalkBank
HalkBank

Ürün ve/veya hizmetlerinin satışını internet üzerinden yapan firmalar için güvenli bir ortamda ve tek ve taksitli olarak ödeme seçenekleriyle sunulmuş bir sanal pos altyapısıdır. KMK E-Ticaret yazılımları ile tam entegre çalışmaktadır.


Anadolubank
Anadolubank

Anadolubank Sanal Pos Entegrasyonu, Anadolubank Türkiye’de faaliyet gösteren Asseco firması ile çalışmaktadır ve mevcut sanal pos sistemi en iyi çalışan firmalarından biridir. Anadolubank Sanal Pos Entegrasyonu bütün modları desteklemektedir ve en sağlıklı şekilde API modu ile çalışmaktadır. KMK Eticaret yazılımları ile kolay entegre sağlamaktadır.

Kargo Şirketleri

Mng Kargo
Mng Kargo

MNG Kargo Sipariş web servisleri aracılığıyla yapılacak veritabanı entegrasyon ile veri iletişiminiz otomatik ve aynı anda gerçekleştirmektedir. MNG Kargo Raporlama web servisleri aracılığıyla kargolarınızın durum bilgilerini eticaret sitenizde müşterilerinizin görüntülemesine imkan tanırken şirket içerisinde kullanılan eticaret uygulamalarınızdan da takip edilmesini sağlayabilirsiniz. KMK E-Ticaret Yazılımları MNG Kargo Web Servislerine entegre çalışabilecek altyapıya sahiptir.


Yurtiçi Kargo
Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo eticaret müşterilerin ihtiyacına yönelik özel çözümler ve özel operasyonel kurgular sunarak e-ticaret lojistiğinde de sektördeki öncülüğünü sürdürüyor. Yurtiçi Kargo'nun e-ticaret firmalarına sunduğu çözümler arasında; taşıması yapılan ürünün bedelinin kapıda tahsil edildiği ve satıcının hesabına yatırıldığı "Tahsilatlı Gönderi Hizmeti" ile müşterilerin internet aracılığıyla gönderilerini çok kısa sürede hazırlayarak kurye çağırıp online olarak takip edebildikleri Self-Servis uygulaması bulunuyor. KMK E-Ticaret Yazılımları Yurtiçi Kargo Web Servislerine entegre çalışabilecek altyapıya sahiptir.


Aras Kargo
Aras Kargo

B2B, B2C ve C2C entegrasyon çözümleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkaran Aras Kargo, Eticaret firmalarına özel çözümler sunmaktadır. KMK E-Ticaret Yazılımları Aras Kargo Web Servislerine entegre çalışabilecek altyapıya sahiptir.

Yazılım Firmaları

Ofisassist
Ofisassist

Ofisassist iş yazılımlarına tam entegre çalışan KMK Eticaret yazılımları ile iş süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Ön Muhasebe Programı, CRM Programı ihtiyaçlarınızı ofisassist iş yazılımları ile çözebilirsiniz.

Dijital Şirketler

Google
Google

E-Ticaret sitenizi Google Web servisleri ile daha verimli kullanabilirsiniz. KMK Eticaret yazılımları Google servislerine kolayca entegre olabilmektedir. Eticaret sitenizde Google’nin birçok web servisini kolayca kullanabilirsiniz.


Yandex
Yandex

E-Ticaret sitenizi Yandex Web servisleri ile daha verimli kullanabilirsiniz. KMK Eticaret yazılımları Yandex servislerine kolayca entegre olabilmektedir. Eticaret sitenizde Yandex’in birçok web servisini kolayca kullanabilirsiniz.


Bing
Bing

E-Ticaret sitenizi Bing Web servisleri ile daha verimli kullanabilirsiniz. KMK Eticaret yazılımları Bing servislerine kolayca entegre olabilmektedir. Eticaret sitenizde Bing’in sağlamış olduğu birçok web servisini kolayca kullanabilirsiniz.


PR Teknoloji
PR Teknoloji

Eticaret siteleri için Profesyonel PR Çözümleri sunan PR Teknoloji, Eticaret sitenizin Arama motorlarında daha fazla performans göstermesi için, satışlarınızı artırmak için birçok çözüm sunmaktadır. KMK Eticaret Müşterilerine özel çözümler sunan PR Teknoloji ile eticaret sitelerinizi daha verimli kullanabilirsiniz. PR Teknoloji Hizmetleri; Arama Motorları Optimizasyon, İçerik Oluşturma, Ürün Fotoğraf Çekimi, Basın Bülteni hazırlama ve yayınlama ve Ajans Hizmetleri sağlamaktadır.

Altyapı

Turkcell Superonline
Turkcell Superonline

Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisi ile yer sağlayıcı hizmetini TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezi altyapısını kullanarak, BTK Yer sağlayıcı faaliyet belgesi ile eticaret sitelerini sorunsuz barındırmaktadır.


Rapid SSL
Rapid SSL

KMK Bilgi Teknolojileri Eticaret yazılımları için Rapid SSL 256 Bit Güvenlik Sertifikası Kullanmaktadır. Tüm eticaret siteleri SSL Sertifikası kullanmalıdır. KMK Eticaret site sahiplerine Butik hizmet sağlamaktadır. Teknik işlemlerle KMK Sistem mühendisleri ilgilenir sizin teknik olarak bir işlem yapmanız gerekmez. Güvenlik sertifikalarınız eticaret sitelerinize uygulanır ve yönetimi sağlanır.

Yardım Al