Kapat× Destek 0850 333 0 565

Yüzlerce farklı eticaret özelliklerini kullanın

Tüm eticaret altyapısına sahip olan eticaret yazılımları ile büyük eticaret siteleri oluşturun. İhtiyaç duyabileceğinizin daha fazlası var.

eticaret eklentiler

Esnek vergi sistemi

Esnek vergi sistemi

Mağazanız da farklı ürün gruplarına, farkı KDV oranları tanımlayabilme, KDV hariç, dahil özellikleri ekleyebilme özellikleri ile muhasebenize tam uyumlu entegre ile e-ticaretin keyfini sürün.


Çoklu para birimi

Çoklu para birimi

Mağazanızdan alışveriş yapanlar; otomatik, gerçek zamanlı dönüşüm oranı güncellemeleri ile yerel para birimi cinsinden ürün fiyatlarını görerek ürün satın alabilirler, böylece her ülkenin para birimine göre ürün satışı yapabilirsiniz.

Çoklu para birimi

Çoklu dil seçeneği

Çoklu dil seçeneği

Tüm ülke dillerini destekleyen e-ticaret siteleri ile dünyaya açılabilir, ihracat yapabilir, yabancı ülkelere ürün satabilirsiniz.


Sosyal paylaşım

Sosyal paylaşım

Müşterileriniz kolayca Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlar üzerinde ürünlerinizi paylaşabilirler. Ürünlerinizin sosyal ağlarda paylaşımı e-ticaret sitenize doğal trafik sağlayacaktır.

Sosyal paylaşım

İnteraktif iletişim

İnteraktif iletişim

Ziyaretçilerinizden gelen ürün yorumları, değerlendirmeler, ürün karşılaştırmaları, iletişim mesajları, siparişleri anlık takip edebilmeniz için biz sizin için her şeyi düşündük. Bilgilendirmelerinizi ister mail hesaplarınıza, ister cebinize veya her ikisine de anlık iletip, müşteri memnuniyetinizi maksimuma çıkarıyoruz.


Blok Yönetimi

Blok Yönetimi

Blok yönetimi ile eticaret sitenizi zenginleştirebilir, sağ, sol veya sayfa içeriklerinize özel içerikler tasarlayabilir ve eticaret sitenizi zenginleştirebilirsiniz. Blok yönetimi aracılığı ile html kod, resim, video içeriklerinizi eticaret sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Blok Yönetimi
Yardım Al