Kapat× Destek 0850 333 0 565

Tüm ödeme seçeneklerini kullanın

Tüm banka sanal pos altyapısı, iyzico, hepsipay, payu, bkm express, mobil ödeme sistemleri, kapıda ödeme, havale/eft gibi birçok ödeme sistemini aynı anda kullanabilirsiniz.

e-ticaret ödeme altyapısı

E-Ticaret Ödeme Seçenekleri Özellikleri

Tüm Ödeme Sistemlerine Uyumlu e-ticaret paketlerimizde; tüm banka sanal pos altyapısı, iyzico, hepsipay, payu, bkm express, mobil ödeme sistemleri, kapıda ödeme, havale/eft gibi birçok ödeme sistemini aynı anda kullanabilirsiniz. Entegrasyonlarda yardımcı olmakla birlikte, desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an tecrübeli ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.


e ticaret geniş ödeme seçenekleri

Geniş Ödeme Seçenekleri Sunun

Satışlarınız da daha çok alternatif yaratmak için zengin ödeme seçenekleri sunun, tüm bankaların sanal pos altyapısı, kapıda ödeme seçenekleri, havale/eft, paypal, payu, mobil ödeme gibi alternatiflerle daha çok müşteri memnuniyeti kazanın.


Sanal pos entegrasyonu

Sanal pos entegrasyonu

Tüm banka sanal pos entegrasyonu yapılabilen eticaret yazılımlarımızla, kolayca kredi kartları ile satış yapabilirsiniz. Sanal pos başvurusundan entegrasyona kadarki süreçte uzmanlarımız sürekli size destek olmaktadır.

Sanal pos entegrasyonu

Mobil ödeme

Mobil ödeme

Eticaret sitenizde mobil ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Cep telefonu ile kolayca ödeme alabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Avea gibi operatörlerin mobil ödeme entagrasyonu ile eticaret sitenizden ödeme alabilirsiniz.


Doğrudan Ödeme Alın

Doğrudan Ödeme Alın

Eticaret sitenizden doğrudan tahsilâtlarınızı yapabilirsiniz. Herhangi bir ürün satış işlemi gerçekleşmeden müşteriniz tutar belirterek direk kredi kartı üzerinden ödeme yapabilir.

Doğrudan Ödeme Alın

Komisyonlu Satış Yapın

Komisyonlu Satış Yapın

GET, Güvenli E-Ticaret Sistemi ile internet sitelerinden yapılan ticaret güven içerisinde yapılır. GET sistemi C2C Eticaret türlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. C2C Eticaret siteleri GET sistemi ile komisyonunu alır ve alıcı ile satıcı arasındaki para alışverişini tamamlatır. KMK C2C Eticaret yazılımında komisyon sistemi uygulanmaktadır.

Yardım Al