Kapat× Destek 0850 333 0 565

Ürünlerinizi detaylı yönetin

Gelişmiş ürün yönetim uygulamaları ile ürünlerinizi özelleştirin, etkin bir şekilde eticaret sitenizde sınırsız sergileyin ve kolayca yönetin.

e ticaret ürünlerinizi yönetin

e ticaret tam kontrol

Ürünler Üzerinde Tam Kontrol

Ürünleri toplu güncelleştirme, stok seviyelerini görebilme, bir bakışta tüm ürünleri görüntülüye bilme, ürünler içerisinde düşük stok seviyelerini listeleyebilme, ürün veya seçenekleri stokta olmadığında satın alma ve devre dışı bırakmak özelliği ve stok azaldığında e-posta bildirimleri alabilme özelliği.

e ticaret tam kontrol

e ticaret ürün ekle ve yönet

Ürünleri Ekle ve Yönet

Hızlıca ürünlerinizi ekleyin; yüksek çözünürlüklü görüntüler, alternatifli fiyatlandırma, videolar, ürün seçenekleri ve daha fazlasını deneyimleme keyfi yaşayın.. Ürünlerinizi ayrı ayrı SEO Optimize edin ve kolayca satın.


e ticaret sınırsız ürün seçenekleri

Sınırsız Ürün Seçenekleri

Ürünleriniz için, fiyat, ağırlık, resim ve stok durumu ile boyut, renk, şekil, ek özellikler gibi birçok seçenek oluşturabilirsiniz. Müşteriler kolayca ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirler.

e ticaret sınırsız ürün seçenekleri

Kaliteli, Büyük, Göz Alıcı Resimler

Ürünleri satın almadan önce müşterileriniz ürün resimlerine yakından bakmak isterler, kaliteli ve büyük resimlerinizi yeni nesil zoomlama ile yüksek kalitede görüntüleyebilirsiniz. Yüklediğiniz her resim otomatik olarak mağaza düzenine göre yeniden boyutlandırılır.


e ticaret ne satmak istiyorsunuz

Ne Satmak İstiyorsunuz?

Sadece fiziksel ürün satma sınırınız yok, hizmet, dijital indirilebilir hizmetler/ürünler, bilet, kupon veya vb. şeyler satabilirsiniz. Özel ürün modülü ile dilediğiniz her şeyi satabilirsiniz.

e ticaret ne satmak istiyorsunuz

e ticaret ürünlerinizi sergileyin

Ürünlerinizi Sergileyin

Ürünlerinizi detaylarıyla, yüksek kalitede e-ticaret sitenizde sergileyin; sınırsız ürün ekleyebilirsiniz, eklediğiniz ürün resimleri otomatik boyutlandırılır ve optimize edilir, kolayca yapabileceğiniz bu işlemler sayesinde özgün eticaret sitesi elde edebilirsiniz.


e ticaret vitrin yönetimi

Vitrin Yönetimi

Ürünlerinizi, fırsat ürünlerinizi, yeni gelen ürünlerinizi, indirimli ürünlerinizi e-ticaret sitenizin vitrinine sınırsız sayıda çıkarabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

e ticaret vitrin yönetimi

Geri Sayım Özelliği

Fırsat E Ticaret Uygulaması

Fırsat e ticaret yazılımı ile eticaret sitenizi fırsat sitesi gibi çalıştırabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri fırsat ürünü yapabilir, eticaret sitenizde fırsat bölümü açabilir ve fırsat ürünlerinizi burada sergileyebilirsiniz.


e ticaret ne satmak istiyorsunuz

Ürün Tasarım Programı

Özel ürün satan eticaret siteleri için muhteşem kendin tasarla uygulaması, Ürünlerinizi online tasarlatın ve e-ticaret sitenizden satın. Daha Fazla Bilgi İçin..

e ticaret ne satmak istiyorsunuz

e ticaret stok programı

Stok Programı Entegrasyonu

KMK stok programı, eticaret sitenizle tam uyum içerisinde çalışmaktadır. Ürünlerinizi stok programınızla takip edebilir, tedarikçilerinizi kontrol edebilir, marka, ambar tanımlamaları yapabilirsiniz.

  • Stoklar
  • Hizmetler
  • Stok fişleri
  • Stok/Hizmet kategorileri
  • Marka tanımları
  • Ambar tanımları
Yardım Al