Kapat× Destek 0850 333 0 565

Kullanıcı dostu kontrol panelini keşfedin

Kullanıcı dostu eticaret kontrol paneli, eticaret gereksinimleri yanında komple bir içerik yönetim sistemidir.

e ticaret kolay sipariş yönetimi

Eticaret kontrol paneli, e-ticaret sitesini yönetmenizi sağlayan komple bir içerik yönetim sistemidir.

Güçlü e-ticaret altyapısı ile birlikte, kolayca sınırsız sayfa, iletişim forumları, insan kaynakları forumları, talep forumları, blok, haber, anket gibi ihtiyaç duyabileceğiniz diğer e-ticaret platformlarında olmayan birçok özellik ile donatılmıştır.

E Ticaret sitenle ilgili, iletişim ayarları, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge ayarları, şablon ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca eticaret kontrol panelinizle yönetebilirsiniz.


e ticaret içerik yönetimi

İçerik Yönetimi

E-Ticaret sitenizle birlikte; şirket ve hizmetlerinizi de, sınırsız sayfa ekleyerek içerik editöründen yönetebilirsiniz. Sınırsız dinamik sayfa oluşturabilirsiniz, bilgilendirme sayfalarıyla ziyaretçilerinize ürünlerinizin yanında hizmetlerinizle ilgili bilgiler de verebilirsiniz. Dinamik bir web sitesinde yapabileceklerinizi, eticaret sitenizle de yapabilirsiniz. Sayfalarınızı ayrı ayrı optimize edebilir ve google’da daha fazla performans gösterebilirsiniz.


e ticaret sipariş işlemleri

Sipariş İşlemleri

Dinamik sipariş yönetimi ile siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz, ister toplu ister tek tek sipariş durumlarını görebilir, sipariş durumunu değiştirebilir, fatura, irsaliye, kargo etiket işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

e ticaret sipariş işlemleri

e ticaret vitrin yönetimi

Vitrin Yönetimi

Ürünlerinizi, fırsat ürünlerinizi, yeni gelen ürünlerinizi, indirimli ürünlerinizi e-ticaret sitenizin vitrinine sınırsız sayıda çıkarabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.


e ticaret banner yönetimi

Banner ve Reklam Yönetimi

Banner ve reklam yönetim modülü aracılığıyla dilediğiniz ürünü veya kampanyayı sürekli değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü dönemsel olarak veya standart olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Reklam modülü aracılığıyla sağ veya sol bloklara istediğiniz formatta reklâm bandı resim, flash, gif gibi reklam kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz.

e ticaret banner yönetimi

e ticaret tam kontrol

Ürünler Üzerinde Tam Kontrol

Ürünleri toplu güncelleştirme, stok seviyelerini görebilme, bir bakışta tüm ürünleri görüntülüye bilme, ürünler içerisinde düşük stok seviyelerini listeleyebilme, ürün veya seçenekleri stokta olmadığında satın alma ve devre dışı bırakmak özelliği ve stok azaldığında e-posta bildirimleri alabilme özelliği.


e ticaret mağaza ayarları

E-Ticaret Site Ayarları

Mağazanızla ilgili, iletişim ayarları, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca yönetebilirsiniz.

e ticaret mağaza ayarları

e ticaret kodlarınıza erişin

Kodlarınıza Erişin

Sitenizin HTML / CSS kodlarına erişebilirsiniz, dilediğiniz düzenlemeyi, eklentiyi herhangi bir ek program kullanmadan yapabilirsiniz.

  • Değiştirilebilir HTML / CSS dosyaları
  • XHTML uyumlu ve SEO dostu temalar
  • Editör içinde HTML düzenleme

e ticaret özelleştirin

Esnek Yazılım Altyapısı

Esnek e ticaret altyapısı ile kategorilerinizi özgünleştirin, tasarımınızı özgünleştirin, mağazalarınızda ayrıcalıklar yaratın, standart e-ticaret siteleri yerine, dinamik kontrol panelleri ile sanal mağazanızı özelleştirebilir, özel e ticaret siteleri oluşturabilirsiniz.

e ticaret özelleştirin

e ticaret sizin siteniz

Kullanıcı Dostu

E-ticaret sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz kolayca ürünlerinizi inceleyebilirler ve hızlıca satın alabilirler, üyelik gerektirmeden alışveriş yapabilirler, üye olmadan Facebook hesapları ile e-ticaret sitenize bağlanabilirler, özgürce protokollere takılmadan e-ticaret sitenizden faydalanabilirler.

Yardım Al