Kapat× Destek 0850 333 0 565

En İyi E-Ticaret Yazılımı

Yeni nesil eticaret yazılımı ile ürünlerinizi internette satmanın keyfini yaşayın. 2017 Yılının En İyi Eticaret Yazılımları ile tanışın güçlü eticaret siteleri oluşturun. Yeni nesil eticaret yazılımları ile ürünlerinizi internette satmanın keyfini yaşayın. Kullanıcı dostu ileri düzeyde teknoloji ile oluşturulan eticaret yazılımları ile eticaret projelerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Size Uygun E-Ticaret Paketini Seçin

İşiniz ve eticaret projeniz ne olursa olsun size uygun bir eticaret paketi bizde vardır.

E-Ticaret Yazılım Özelliklerini Keşfedin

Kullanıcı dostu kontrol paneli

Kullanıcı dostu eticaret kontrol paneli, eticaret gereksinimleri yanında komple bir içerik yönetim sistemidir. Güçlü e-ticaret altyapısı ile birlikte, ihtiyaç duyabileceğiniz diğer e-ticaret platformlarında olmayan birçok özellik ile donatılmıştır.

Yeni nesil, güzel e-ticaret tasarımları

Tamamen özelleştirilebilir e-ticaret temaları ile yeni nesil e-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz, e-ticaret tasarımınızı CSS / HTML kodlarınıza erişerek özelleştirin, farklı eticaret siteleri oluşturmanız için destek ekibimiz size yol gösterecektir.

Mobil Uyumlu E-Ticaret

Günümüzde internet kullanıcılarının %70’i cep telefonu ve tabletten internette gezinmektedirler. En son yenilik responsive eticaret siteleri ile e-ticaret sitenizi oluşturun başarıya daha çabuk ulaşın.

kmk_panel.png

İşinize uygun eticaret özelliklerini kullanın, daha fazla satın

Tüm özellikleri inceleyin

Yüksek Kapasiteli Servisler

Tüm eticaret müşterilerimiz yüksek kapasiteli bu servisleri kullanmaktadır. Bu servisler eticaret sitelerinin verimli kullanılmasına ve eticaret sitelerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

5 Yıl Sınırsız Destek
Tüm eticaret paketlerimize 5 yıl ücretsiz ve kesintisiz destek sağlanmaktadır. Destek hizmetini 09:00 ile 18:00 arası telefon, mail, uzak masa üstü veya yerinde alabilirsiniz.
5 Yıl Sınırsız Eğitim
5 yıl sınırsız eğitim imkanlarından faydalanarak uzman bir eticaret yöneticisi olabilirsiniz. E-Ticaret sitelerinizi sorunsuz yönetebilir, daha fazla satış yapabilirsiniz.
Ücretsiz Yeni Versiyon
Tüm eticaret paketleri yeni teknolojilere uyum sağlamaktadır. E-Ticaret müşterilerimiz yeniliklere ücretsiz sahip olabilir ve yeni sürümlerden faydalanabilirler.
Sınırsız Lisans
Sınırsız lisans özelliği ile eticaret yazılımlarını ömür boyu kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ilerleyen senelerde ihtiyacınız olan altyapıyı satın almak.
Her Yerden Yönet
E-Ticaret kontrol panellerinizi dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz. Eticaret kontrol panellerimiz mobil uyumludur ve tüm akıllı cihazlardan sorunsuz kullanılmaktadır.
Veri Kaybına Son
Eticaret siteniz için önem arz eden verilerin kaybolmasına, bilgisayarınız çöktüğünde dert yanmanıza gerek yok üçlü yedekleme sistemi veri kaybına son veriyor.
Yüksek Güvenlik
Yüksek güvenlik standartları ile 7/24 Güvenlik birimi tarafından tüm altyapı gözlem altında tutularak her hangi bir olağanüstü durumda anında önlemler alınarak savunma sağlanmaktadır.
E-Ticaret Barındırma
Kişiye özel sanal disklerde eticaret siteniz güvenli bir şekilde TURKCELL veri merkezinde BTK Yer sağlayıcı yetki belgesi ile barındırılır.
İleri Düzey Kaynaklar
Eticaret sitenizi özelleştirin, profesyonellere yönelik hazırlamış olduğumuz kaynaklara sahip olun ve eticaret yazılımı ile neler yapabileceğinizi keşfedin.
Yardım Al