Kapat× Destek 0850 333 0 565
Google Reklam Oluşturma ve Optimizasyon
0 Yorum | Yorum Ekleyin

Reklamınızı Google'da hemen yayınlayalım; Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler hemen bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda reklam bütçenizden harcama yapın.

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için 0850 333 0 565 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ürün Kodu
763
Adet
0,00 TL
350,00 TL
+ KDV
   %18
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 413,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Seçenekler

Üst Reklam

Sağ Banner Reklamı

Orta Reklam

Haber Detay Sayfası

Diğer Ürünler

RapidSSL SSL Sertifikası
189,00 TL

İşlemler

Bir milyondan fazla işletme Google AdWords'ten yararlanıyor

İşletmenizin bulunmasını sağlayın 
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

İnternet'teki müşterilere ulaşın 
İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.

Ölçülebilir, güvenilir, esnek 
Google AdWords, reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.

İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz 
Google AdWords hesabınıza giriş yaparak reklamlarınızın nasıl bir performans gösterdiklerini istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size zaman kazandırmak için, tüm önemli istatistikleri ve rakamları listeleyen aylık bir özet de gönderilir.

Durdurun, başlatın, duraklatın, test edin 
Ücretsiz olarak, istediğiniz zaman reklamlarınızda ince ayarlar yapabilir, yeni arama terimleri deneyebilir, kampanyanızı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Üstelik bunların tümünü Google AdWords hesabınızdan yapabilirsiniz.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın
Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın
Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Kullandıkları cihaz hangisi olursa olsun müşterilerinize ulaşın 
Günümüzün mobil dünyasında, müşterilerinizin kullandığı masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazların tümünde reklam yayınlıyor olmanız gerekir. Bu yolla, müşterilere arama yaparlarken, İnternet'te gezinirlerken veya ürün satın alırlarken ulaşabilirsiniz.

Google AdWords danışmanlık hizmeti 
Google AdWords danışmanlık hizmeti ile kafanızı yormanıza gerek yok, biz sizin için en ideal reklam kampanyasını oluşturalım, optimize edelim, siz işinize odaklanın.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
Yardım Al