Kapat× Destek 0850 333 0 565

KMK, Microsoft'un yazılım altyapısı ile Turkcell Superonline veri merkezi altyapısını kullanarak, her web sitesine yeterli alan, trafik ve %99 optime sağlamaktadır.

Hosting ve Güvenlik

Var olan web site altyapınızı isteğiniz doğrultusunda size özel sunucularda barındırılabilir.

KMK sunucu kiralama ve yönetme konularında size özel hizmet vermektedir.

Veri Merkezi

Sitenize hızlı, esnek ve ekonomik etkin çözümler sunuyoruz. Siteniz için hayati öneme sahip IT sistemlerinizi, uygulama ve verilerinizi yüksek SLA ile barındırıyor ve yönetiyoruz. Yeni ürün ve hizmetleriniz için alan adı, web alanı almak ve yönetmek için uğraşmayın. KMK Barındırma Hizmetleri IT ihtiyaçlarınızı rekabette avantaja çevirecek şekilde karşılıyor. Sunucu Barındırma (Colocation), Sunucu Kiralama, Operatör Barındırma, Alan Adı Barındırma, Web Alanı Barındırma ve E-posta Barındırma hizmetlerinden oluşan geniş kapsamlı Barındırma Hizmetleri ile bilgi teknolojilerinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz.

Sanal Sunucu

KMK Sanal Sunucu hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan web sitelerinizi yüksek kapasiteli sistemler üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyor. Uluslararası standartlara uygun Turkcell Superonline veri merkezinde güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sitelerinize yüksek hızda güvenli erişim sağlıyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

KMK müşterilerinin kurumsal ağ politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda internet üzerindeki tehdit ve saldırılara karşı güvenliğini, Paylaşımlı Güvenlik Duvarı (Firewall), DDOS Atak Önleme, Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri ile sağlıyor, riski kontrol altına alıyor. KMK Turkcell Superonline ait fiber iletişim altyapısı sayesinde güvenlik tehditlerini ağınıza ulaşmadan engeller. Bu sayede yüksek bant genişliğinizi standart performansta kullanmaya devam edebilirsiniz.

Paylaşımlı (Shared) Firewall

Siteniz üzerindeki uygulamalara en yüksek erişim hızında ulaşmak istiyor, yüksek performans ve güvenlik arıyorsunuz. Sunucu kiralama hizmeti ile farklı ölçeklerdeki ihtiyaçlarınız için sabit yatırım yapmaksızın uygun donanım, destek ve yazılım seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

DDoS Atak Önleme

DDoS (Distributed Denial of Service-Dağıtık Servis Dışı Bırakma) Atak Önleme Hizmeti internet trafiğinize yönelen olası saldırı tehditlerini ağınıza ulaşmadan etkisiz hale getirir. Koruma hizmetinin verilmesi, saldırının sezilmesi, trafiğin temizleme sistemine yönlendirilmesi ve temizlenmiş trafiğin yeniden size yönlendirilmesi hizmetimiz kapsamındadır. DDoS koruma hizmeti Syn, ack gibi TCP flag saldırıları, Spoofing, UDP flooding, Fragment, ICMP, DNS, HTTP flooding saldırıları ve birden fazla kaynaktan tek bir hedefe doğru yapılan saldırı türlerine karşı koruma sağlar. Hizmetin amacı bu tür DDoS saldırılarının temizlenerek kötü niyetli trafiğin minimuma indirilmesidir.

Yönetebilir Güvenlik Hizmetleri

Siber tehditler teknoloji ve iş süreçlerindeki değişimle birlikte artıyor. Çoğu güvenlik sistemi her gün artan ve farklılaşan tehditler karşısında etkisiz kalıyor. KMK Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri savunmanın ötesine geçen proaktif güvenlik anlayışıyla ağınıza ve uygulamalarınıza yönelik her tür riski kontrol altına alıyor, iş sürekliliğinizi koruyor ve rekabet gücünüzü artırıyor.

Olağanüstü Durum Merkezi

KMK Olağanüstü Durum Merkezi deprem, sel vb. felaket durumlarından etkilenmeksizin iş sürekliliğinizi sağlamanıza yardımcı olur. Dünya standartlarında inşa edilmiş, Turkcell Superonline fiber – optik altyapısını kullanarak, Olağanüstü Durum Merkezi'nde yedeklenen web siteleriniz üzerindeki tüm uygulama ve verilerinizi herhangi bir felaket durumunda hiçbir kayıp olmaksızın kullanmaya devam etmenizi sağlar. Paketlerimizde ihtiyacınıza uygun barındırma hizmetleri ücretsiz sağlanmaktadır. Kendi oluşturduğunuz veya var olan sitelerinizin barındırma hizmetlerinden memnun değilseniz size yardımcı olmak isteriz.

Barındırma hizmetlerini yasal zorunluluk olan BTK Yer sağlayıcı faaliyet belgesine sahip olarak yapmaktayız.

Yardım Al