Kapat× Destek 0850 333 0 565

KMK ekibine katılmak ve gücümüze güç katmak için açık pozisyonlarımıza başvurun

AÇIK POZİSYONLARI İNCELEBİLİŞİM DANIŞMANI OLUN

İnsan Kaynakları Politikamız

KMK insan kaynakları politikalarının başlıca hedefleri, çalışanların motivasyonunu yüksek tutmak, KMK’ ya bağlılıklarını güçlendirerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamaktır. KMK yönetim felsefesi, çalışanların vizyon ve misyona sahip olması, hedeflerin paylaşımı ve kişilere yetki ve sorumluluk verilmesine dayanır. KMK, insana yatırım yapmayı temel ilkelerinden biri olarak benimsemiştir. KMK’ nın başarısının arkasında kaliteli ve eğitimli insan gücü yatmaktadır.

İK İmage

Geleceğe birlikte yürüyelim

Şirket vizyon ve hedeflerini açık olarak personelimizle paylaşıp tamamen dürüst ve bir bütün olarak çalışmayı tercih ediyoruz. Sözümüzün arkasında duruyor, bunun takipçisi oluyoruz. Rekabeti seviyor ve olumlu sonuçlara doğru rekabeti destekliyoruz. Biliyoruz ki başarılarımızın altında KMK’ yı oluşturan bireylerin katkıları yatıyor. İşimizin önemli ve hayatımızın bir parçası olduğunu biliyor ve bu nedenle çalışma ortamını rahat ve eğlenceli hale getirebilmek için çaba sarf ediyoruz. Şirket imkânlarını en iyiye ulaşmak için çalışanların kullanımına açıyoruz.

Bize Katılmak İçin;

Eğer iyi bir eğitim aldığınıza ve kendinizi iyi yetiştirdiğinize inanıyor, bilişim alanında iyi olduğunuzu düşünüyor, genç ve dinamik bir kadro ile birçok başarılara imza atmak istiyorsanız başvuruda bulunarak bize katılabilirsiniz.

Pozisyon İlan Detayı
Bilişim Danışmanı Pozisyonu İncele
E-Ticaret Satış Temsilcisi Pozisyonu İncele
Satış Temsilcisi Pozisyonu İncele
Yardım Al