Kapat× Destek 0850 333 0 565
KMK Bilişim Teknolojileri 1998 yılında sektöre girmiş genç girişimciler tarafından oluşturulmuştur.
KMK Bilişim Teknolojileri

KMK Bilişim Teknolojileri Türkiye’de ve diğer ülkelerde web tabanlı yazılımlar sunmaktadır. Ülkemizde birçok KOBİ’ye yazılım altyapısı sunarak KOBİ’lerin gelişimlerine büyük katkı sağlamıştır. KMK Bilişim Teknolojileri, ülkemizde milli yazılımların etkin kullanımı için birçok sosyal projede yer almış ve almaya devam etmektedir. En son girişimi ise Türkiye Bilişim Seferberliğidir. Tüm illerde bilişim seferberliği başlatarak ülkemizdeki genç girişimcileri bilişim ekonomisini kazandırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

KMK Bilişim Teknolojileri bugün ülkemizde tüm illerde hizmet vermektedir, KMK Bilişim Teknolojileri’ne bağlı bölge müdürlükleri ve il temsilcilikleri bulunmaktadır.

KMK Bilişim Teknolojileri, Bilişim teknolojileri bölümlerinde eğitimini sürdüren gençlere de ayrıca yatırım yapmaktadır. Gençlerin staj ve öğrenimleri ile ilgili birçok alanda destek olmaktadır. Lise ve üniversitelerin bilişim alanlarına her türlü desteği sağlamaktadır.  

KMK Bilişim Teknolojileri ülkemizde kurulmuş, hiçbir yabancı yatırım desteğini kabul etmemiş, milli bir yazılım şirketidir ve bu şekilde olmaya da devam edecektir.

 

KMK Bilişim Teknolojileri yazılımlarını inceleyiniz..

Yorum

Yardım Al