Kapat× Destek 0850 333 0 565
Dijital Katalog
0 Yorum | Yorum Ekleyin

Tanıtımınız yeni nesil uygulamalarla her zaman güncel olsun. Teknolojinin gelişmesiyle basılı medya, broşürler ve kataloglar etkisini kaybetmektedir. Daha kullanışlı ve ekonomik olan dijital katalog sayesinde milyonlarca hedef tüketiciye dijital kataloglarınızı sıfır maliyetle gönderebiliyorsunuz.

Ürün Kodu
P000000035
Adet
0,00 TL
300,00 TL
+ KDV
   %18
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 354,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Seçenekler
Sayfa Seçenekleri

Üst Reklam

Sağ Banner Reklamı

Orta Reklam

Haber Detay Sayfası

Fuarlarda, sunumlarda kurumsal konseptinizi eksiksiz ve güncel bir şekilde tanıtın ve müşterilerinizi etkileyin. Dijital kataloglar tüm cihazlarda PC, Tablet, Cep Telefonu sorunsuz, hızlı bir şekilde çalışır. Yüksek kapası de mail gönderimlerine, kota sınırlamalarına dijital katalogla son verebilirsiniz.

Dijital Katalog Genel Özellikleri

Sayfa Sayısı Opsiyonel
Sayfa İçeriği Metin, Resim, Video, Link
Kullanılan Cihazlar PC, Tablet, Mobil Cihazlar
Mobil Uyumlu
Download PDF
Zoom
Otomatik Ekran Boyutlandırma
Slayt Gösteri
Garanti
CD’ye Kopya
Kopyalama Sayısı Sınırsız
Web Sitesine Entegre

Dijital Katalog Kullanım Alanları

Muhteşem özgün tasarımlar

En etkili tanıtım yeni nesil mecranızla her alanda kolayca kullanılmaktadır. Dijital yapısıyla fazla alan kaplamadan istediğiniz gibi her alanda kolayca kullanılmaktadır.

 • Fuar ve Etkinliklerde
 • Sunum ve Tekliflerde
 • Ürün Tanıtımlarında
 • Firma Tanıtımlarında
 • Pazarlama Organizasyonlarında
 • Saha Çalışmalarında
 • E-Mail Pazarlamada
 • SMS Pazarlamada
 • Web Sitenizde
 • E-Ticaret Sitenizde
 • Konferans ve Sergilerde

Dijital Katalog Avantajları

Etkileyici tanıtım

Teknolojinin ilerlemesi ile tüm alanlarda teknolojiye ayak uydurmakta, dijital katalogda bu yeniliklerden biri, artık basılı mecralar eskisi kadar etki görmüyor. Basılı mecralar yerine e-kitap, e-dergi, e-gazete, e-kataloglar aldı. Kullanımı ve erişimi kolay olduğu için insanlar bu uygulamaları daha fazla tercih etmektedirler. Sizde firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, gazetelerinizi, dergilerinizi, etkileyici bir şekilde kitlenize tanıtabilirsiniz.

Kolay kullanım

Kullanıcı dostu ve mobil uyumlu olması ile her alanda kolayca kullanılmaktadır. Dağıtımlarınızda fazla alan kaplamaz, mail gönderimlerinizde kota sınırı ile karşılaşmaz, kullanıcılar incelerken kolayca inceleyebilirler.

Kolay dağıtım

En kolay dağıtım avantajlarına sahip olan dijital katalogunuzu, mail kanalı ile milyarlarca insana gönderebilirsiniz, CD’ lere bastırarak fuar, organizasyonlarınız, sergi, etkinlik, saha satışlarında sınırsızca dağıtabilirsiniz.

Güncel

Diğer geleneksek kataloglar gibi bir sefer bastık bitti şeklinde değil, istediğiniz sayfayı, yeni sayfayı, sayfadaki herhangi bir hatayı dilediğiniz an güncelletebilirsiniz.

Ekonomik

Geleneksel mecralara göre çok ekonomik ve kullanışlı olan dijital kataloglarla daha çok kişiye, daha ekonomik rakamlara ulaşabilirsiniz. Sınırlı sayıda hazırlatacağınız geleneksel mecra yerine, dijital katalogla hazırlatarak sınırsız kişiye ulaşmak çok kolaydır.

Avantajlı pazarlama

E-pazarlama araçlarından olan dijital katalog, pazarlamanıza yüksek avantaj sağlamaktadır. Dijital katalogla milyonlarca kişiyle direk temas kurabilirsiniz. Sınırsız tanıtım avantajı sağlarsınız.

Her dilde tanıtım

130 ülke dilinde içeriğinizi dijital kataloglarla kolayca dünyanın her noktasına kolayca ulaştırabilirsiniz. İhracat için mükemmel tanıtım aracı olan dijital katalogla detaylı tanıtım yapmak artık çok kolay.

Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Geleneksel katalog ve mecraların elektronik ortama taşınmış halidir. Tanıtım ve pazarlamaya büyük katkı sağlar, sınırsız çoğaltma özelliği ile sınırsız kişiye ürün, hizmet ve firmanızı detaylı tanıtma imkânı sağlar. Tanıtımını yapmak isteyen her işletmenin kullanması gereken yeni nesil bir uygulamadır.

Dijital katalog birçok alanda kullanılabilir fuar organizasyonlarında, seminerlerde, iş toplantılarında, saha satışlarında CD, DVD, USB Flash Bellek araçlarına sınırsız kopyalanarak dağıtılabilir. E-pazarlama alanlarında, teklif, sunum, mail, e-bülten şeklinde dijital ortamda sınırsız gönderilebilir. İnternet ortamında yayınlayarak web sitesi, e-ticaret sitesine gelen ziyaretçilerin detaylı ürün, hizmet ve firmanız hakkında daha fazla bilgi almalarını sağlayabilirsiniz.

Dijital katalogla, broşür, katalog, gazete, dergi, insert, fiyat listesi geleneksel mecraların tümü yapılabilir.

Evet, CD veya DVD’ lere sınırsız kopyalayabilir ve fuar, seminer, iş toplantıları, saha çalışmalarında, organizasyonlarınızda sınırsız dağıtabilirsiniz.

Evet, dijital katalogunuzu istediğiniz kadar çoğaltabilir ve sınırsız dağıtabilirsiniz. Web sitenize entegre edilebilir ve istediğiniz kadar çoğaltabilir, CD, DVD’ lerle sınırsız kopyalayabilirsiniz.

Evet, maillerinize dijital katalog linki ekleyerek mail kotanızı engellemeden sınırsızca ve hızlıca gönderebilirsiniz.

Evet, web sitenize eklenebilir, web sitenize dilerseniz bizde entegre edebiliriz.

Evet, istediğiniz zaman güncelleme yapabiliriz. Dijital katalog geleneksel mecralara göre daha kullanışlıdır, dijital katalog istenildiği zaman güncellenme özelliğine sahiptir.

Dijital katalog içeriğinde, sınırsız metin, fotoğraf görselleri, video, web site linkleri ekleyebilirsiniz. Dijital kataloglarda içerik ve boyut sınırlaması bulunmamaktadır.

Dijital Katalog Referanslarımızdan Bazıları

Opticleaner Dijital Katalog
Opticleaner Dijital Katalog
Opticleaner E-Book
Opticleaner E-Book
Starraf Dijital Katalog
Starraf Dijital Katalog

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
Yardım Al