Kapat× Destek 0850 333 0 565
2017 yılının en popüler teknolojilerinden biride mobil eticaret siteleri olacaktır. Mobil teknolojilerde yerini alan eticaret siteleri satışlarını artırmaya devam edecektir.
Mobil E-ticaret

Mobil eticaret, tüm akıllı cep telefonları, tabletler’ de kolayca kullanılabilir özelliklerdedir. Bu cihazlarda eticaret siteleri ziyaret edildiği zaman kullanıcı dostu olmalıdır. Eticaret site kullanıcısı kolayca e-ticaret sitesindeki ürünleri inceleyebilmeli ve satın alabilmelidir.

Eticaret kullanıcısı ürünleri kolayca inceleyemiyorsa satış gerçekleşmeyecektir ve harklı arayışlar içerisine girerek farklı eticaret sitelerine yönlenecektir.

Mobil e ticaret sitesine sahip değilseniz ikinci can alıcı nokta ise arama motorlarında performansınız da kötü olacaktır. Arama motorları başta Google olmak üzere mobil arama sonuçlarında mobil eticaret sitelerine öncelik vermektedir.

Kısacası 2017 yılında eticaret yapacaksanız eticaret siteniz mobil uyumlu olmalıdır. Var olan e-ticaret siteniz mobil uyumlumudur? Kontrol etmek isterseniz Google’nin ücretsiz servisini kullanarak kontrol edebilirsiniz. E-Ticaret Sitem Mobil Uyumlumudur?

E-Ticaret siteniz mobil uyumlu değilse e-ticaret servis sağlayıcınızla görüşebilir eticaret sitenizi mobil uyumlu yaptırabilirsiniz. Veya mobil uyumlu e ticaret sitesi kuran eticaret firmaları ile görüşebilirsiniz.

KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. tüm e-ticaret yazılımları mobil uyumludur. KMK, e-ticaret yazılımları ile mobil eticaret sitelerine kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalara sahip olabilirsiniz. 

Yorum

Yardım Al