Kapat× Destek 0850 333 0 565
Pazarlamatik
0 Yorum | Yorum Ekleyin

Pazarlamatik, hedef müşteri pazarını bulur, ürün ve hizmetlerinizi pazarlar. Pazarlamatik yeni nesil pazarlama sistemidir. Zaman ve insan gücü harcamadan hedef müşteri kitlenize en ekonomik yollardan ulaşmanızı sağlar. Siz diğer işlerinizle uğraşırken o sizin için çalışır. Birçok insanın işini o tek başına yapar gece gündüz çalışır sizi milyonlara pazarlar.

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için 0850 333 0 565 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ürün Kodu
P000000038
Adet
0,00 TL
90,00 TL
+ KDV
   %18
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 106,20 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Seçenekler
Kontör Seçiniz

Üst Reklam

Sağ Banner Reklamı

Orta Reklam

Haber Detay Sayfası

Üç farklı özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar. Bulur, hazırlar ve pazarlar. Milyarlarca aktif web sayfalarını tarayarak sizin pazarınızı bulur, kolay bülten tasarım editörü ile istediğiniz kampanya bültenlerinizi hazırlar, güçlü altyapısı ile pazarınıza hızlıca ulaşmanızı sağlar.

Pazarlamatik ile herhangi sunucu maliyetine girmeniz gerekmez. Tamamen Pazarlamatik altyapısını kullanarak ekstra maliyetlere girmeden yüksek kalitede e-pazarlama sistemlerini kolayca kullanabilirsiniz.

E-Pazarlama sistemlerinin web sitenize büyük faydası bulunmaktadır, e-pazarlama sistemleri ile ulaştığınız hedef pazarınız web sitenizi ziyaret etmektedir, buda doğal web site ziyaretinizi artırmaktadır bu şekilde web sitenizin arama motorlarında yükselmesine olanak sağlamaktadır.

Günümüzde en ekonomik ve en hızlı pazarlama kanallarından biri e-bülten sistemidir. Kolayca milyarlarca insana doğru zamanda ulaşmanın en etkin yolu olduğu için pazarlamatik sistemini kullanmalısınız.

Pazarlamatik Toplu Mail Gönderim Paketleri

Açıklama KDV Dahil Tutar
Program Kurulumu
(Bir sefer ödenir)
25,00 TL
5.000 Gönderim 59,00 TL
10.000 Gönderim 106,00 TL
25.000 Gönderim 177,00 TL
50.000 Gönderim 265,00 TL
100.000 Gönderim 472,00 TL
200.000 Gönderim 885,00 TL
500.000 Gönderim 1.652,00 TL
1.000.000 Gönderim 2.714,00 TL

Pazarlamatik Avantajları

En avantajlı pazarlama sistemi

Pazarlamatik, E-Pazarlama için çözüm odaklı bir hizmet sunuyor. E-Pazarlama hızlı, basit ve ölçümlenebilir. E-Pazarlama, pazarlamada en geçerli yöntemlerden biridir. Pazarlamatik sürekli yenilenen özellikleri ile kullanımı kolay ara yüzü ile size kampanyalarınız için bir mesajlaşma sisteminden çok daha fazlasını sunuyor.

Hızlı ve kolay kampanya yönetimi

Pazarlamatik kampanyalarınızı tek bir ara yüzden yönetme imkânı sunar. Veritabanınızı etkili biçimde filtreleyerek anında toplu gönderimler yapabilirsiniz. Kullanıcı panelinizden dilediğiniz zaman aktif kampanyalarınızı takip edebilir, yeni kampanyalar oluşturabilir, kampanya raporlarına anında ulaşabilirsiniz.

Güncel pazarınıza ulaşma imkânı

Pazarınız nerde ise pazarlamatik orda, pazarlamatik milyarlarca web sayfasını arar tarar size en güncel pazarınızı bulur ve kullanımınıza sunar. Sadece programa komutunuzu verin o sizin için gece gündüz çalışsın.

İnsan gücünü kullanmadan çok iş

Birçok insanın yapabileceklerini o tek başına yapar sizin için gece gündüz çalışır, insan gücü ile saatlerce web sayfalarını tarayarak toplayacağınız veriyi o sizin için toplar gözden hiçbir veriyi kaçırmaz. Yine insan gücü ile saatlerce kampanyalarınızı duyurmak için çalışmanıza gerek yok o sizin için milyonlara kampanyalarınızı hızlıca ulaştırır.

Her yerden pazarlama

Ofiste, evde, iş seyahatinde, tatilde siz neredeysenin o sizinle dilediğiniz yerde pazarlamatiği kullanarak yeni müşteriler bulabilirsiniz, ürün ve hizmetlerinizi dilediğiniz yerden pazarlayabilirsiniz. Yalnızca bir pazarlama kanalına bağlı kalmayarak pazarlamatik ile başarı yüzdenizi artırabilirsiniz.

Profesyonel e-bülten

Standartlara uygun e-bültenlerinizi kolayca tasarlayabilir, tasarım ekibimizden ücretsiz tasarım desteği alabilirsiniz ve profesyonel kurumsal bültenlerinizle hedef müşteri portföyünüzü etkileyebilirsiniz.

Yasalara uygun mail gönderim

Türk ticaret kanununa uygun e-bültenlerle gönderim yapabilirsiniz, izinli gönderimler, data onayları, listeden çık özelliği ile kimseyi rahatsız etmeden profesyonel gönderimler yapabilirsiniz.

Sürekli pazarda etkin kalın

En ekonomik pazarlama sistemi ile sürekli pazarınızda etkin kalabilirsiniz, günlük, haftalık, aylık düzenli bültenler göndererek pazarınızda etkin kalabilirsiniz. Rakiplerinizden sürekli önde olun kazançlı çıkın.

Kişiye özel veri

Müşterilerimize ait verilerin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu bakımdan, Pazarlamatik sistemini kullanan müşteriler, sadece kendi müşteri veritabanını kullanabilir, pazarlamatik başka firmalara ait müşteri veritabanına erişime olanak sağlamadığı gibi herhangi bir şekilde size kullanabileceğiniz bir müşteri veritabanı da sunmamaktadır.

Kullanımı kolay ara yüz

Karmaşık programlarla zaman kaybetmeden kullanıcı dostu ara yüzlerle Pazarlamatiği kolayca kullanabilirsiniz. Çalışanlarınızın da programa adapte olabilmesi için dilediğiniz zaman sizin için ücretsiz kullanım eğitimleri düzenliyor, pazarlamatik programı ile ilgili güncellemeler hakkında sürekli bilgi akışı sağlıyoruz.

Detaylı raporlama

Kampanyalarınızla müşteri kitlenize ulaşabilir, müşteri bağlılığı ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz; Toplu pazarlama ve kişiye özel gönderim yetenekleri ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolayca satışa dönüştüre bilirsiniz. Toplu gönderimlerinizde gönderdiğiniz mesajın hedefine ulaşıp ulaşmadığı, okunup okunmadığı, alıcının linke tıklayıp tıklamadığına kadar tüm detayları raporlayabilirsiniz.

Entegrasyon

Web sitelerinize e-bülten entegrasyonu yaparak kendinize özel veri oluşturabilirsiniz, Pazarlamatik her türlü sistemle entegre çalışabiliyor. İster web ara yüzünden isterseniz de kendi sistemlerinize entegre ederek kullanabilirsiniz.

Düşük maliyetler

Çok büyük bütçelere sahip olmadan e-pazarlama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için birçok pazarlama kanalından daha az ödersiniz. Pazar bulma özeliği sayesinde sadece hedef kitlenize yönelik gönderim yapabilirsiniz. Üstelik geri dönüşleri net bir şekilde görebilir, detaylı raporlar sayesinde sonraki aksiyonlarınızı daha kolay planlayabilirsiniz.

Sınırsız destek

İhtiyacınız olan her an bize ulaşabilirsiniz. Çözüm odaklı destek ekibimize tüm sorularınızı ister telefon, ister e-posta aracılığıyla iletmeniz yeterli. En kısa sürede ihtiyacınız olan desteği ücretsiz alırsınız.

Mevcut müşterilerinize kampanyalar hakkında bilgi verebilirsiniz.

Mevcut müşterilerinize sürekli kampanyalarınız ve yenilikleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz, müşterilerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz. Kişiye özel mesajlar (doğum tarihi, yıl dönümü, son ödeme tarihi vs bilgilendirmeleri) gönderebilirsiniz.

Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Pazarlamatik yeni nesil pazarlama sistemidir. Hedef müşteri pazarını bulur, ürün ve hizmetlerinizi pazarlar. Zaman ve insan gücü harcamadan hedef müşteri kitlenize en ekonomik yollardan ulaşmanızı sağlar. Siz diğer işlerinizle uğraşırken o sizin için çalışır. Birçok insanın işini o tek başına yapar gece gündüz çalışır sizi milyonlara pazarlar.

Teknolojinin hızla büyümesi ile ticarette geleneksel şeklini değiştirerek teknolojiyi kullanmaya başlamıştır. Pazarlama sistemleri, satış sistemleri, tanıtım sistemleri tamamen değişmiştir. Pazarlamatik bu değişikliğe ayak uydurmanız için pazarlama sistemleri sunmaktadır. İnternet üzerinden Pazar oluşturmanızı sağlar ve oluşturacağınız pazara ürün ve hizmetlerinizi pazarlamanızı sağlar.

Üç farklı özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar. Bulur, tasarlar, pazarlar. Milyarlarca web sayfalarını tarayarak sizin pazarınızı bulur, kolay bülten tasarım editörü ile istediğiniz kampanya bültenlerinizi tasarlar, güçlü altyapısı ile pazarınıza hızlıca ulaşmanızı sağlar.

Birçok avantajı bulunmaktadır, en ekonomik şekilde milyonlarca pazara ulaşmanızı sağlar, hızlıca ürün ve hizmetlerinizi milyonlarca insana kolayca tanıtım olanakları sunar.

Mail toplama programını bilgisayarınıza indirin ve kurun. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra dilediğiniz kelimede, sektör el, bölgesel arama yapabilirsiniz. Milyarlarca web sayfalarını tarayarak aradığınız kelimedeki mail adreslerini toplar ve listeler.

Sınırsız mail adresi toplayabilirsiniz, toplama sınırınız veya program kullanma süreniz bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar mail adresi toplayabilirsiniz.

Size özel mail adreslerinizi Pazarlamatiğe ekleyerek kendi kişisel mail veritabanınızı oluşturabilir, bültenlerinizi düzenleyerek istediğiniz grup ve ya kişiye toplu mail gönderebilirsiniz.

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz.

Pazarlamatik programını alırken hediye olarak 100.000 gönderim kotası verilmektedir. 100.000 gönderim kotanız bittikten sonra ihtiyacınız olan gönderim kotasını kolayca hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz.

Evet, günlük gönderim planınızı değiştirerek, günlük gönderim kotanızı yükseltebilirsiniz.

Evet, veritabanınıza 100.000 mail adresi kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz mail adreslerini dilerseniz bilgisayarınıza aktarabilir veya 100.000 olan veritabanı planınızı değiştirerek yükseltebilirsiniz.

Pazarlamatikte mail gönderimleri mail standartlarına göre planlanmıştır. Pazarlamatik güçlü altyapısı ile ve profesyonel ekibi ile %99 spam riski bulanmamaktadır.

Program aracılığı ile toplanan mail adresleri kişilere açık mail adresleridir, web sayfaları üzerinde kişilere açık mail adresleridir. Toplanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Toplu mail gönderimi şartlara uygun şekilde gönderildiği zaman yasaldır. Bkz. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı.

Pazarlamatik bülten hazırlama editörü ile kolayca bültenlerinizi hazırlayabilirsiniz, dilerseniz bülten örneklerini kullanarak hazırlayabilirsiniz, dilerseniz sıfırdan kendi bültenlerinizi oluşturabilirsiniz veya tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Evet, tasarım ekibimizden sürekli tasarım desteği alabilirsiniz mesai saatleri içerisinde size destek olabilecek tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Evet, gönderim raporları alabiliyorsunuz, gönderim tarihleri, okundu okunmadı gibi raporları kolayca görebilirsiniz.

Pazarlamatik programı aracılığı ile gönderilen bir kampanya veya e-bülten mesajı konusunda izinsiz gönderi şikâyetinde bulunmak için lütfen alıcı e-posta adresi, gönderen e-posta adresi ve kurumun adını içeren mesajınızı spam@kmk.net.tr adresine gönderiniz.


Müşterilerimiz, sadece onlardan ileti almak için talepte bulunmuş (e-mail listesine kayıt olmuş) potansiyel müşterilerine ya da alıcılarına e-mail göndermek için yazılımımızı kullanmaktadırlar. Müşterilerimizin Pazarlamatik sistemi üzerinden onay alınmamış mail adreslerine ticari e-mail'ler (spam) göndermeleri kesinlikle yasaktır. Pazarlamatik asla e-mail listesi satın almaz ya da satmaz.


Bunlara ek olarak pazarlamatik, spam suçlamalarını minimuma indirmek ve istismarı önlemek amacıyla müşterilerine ekstra bir seçenek olarak üyeliğin onaylandığını belirten araçlar sunmaktadır. Pazarlamatik ayrıca üyelik onayı alınmış kişilerden oluşan bir listedeki her alıcıya sistem üzerinden tekrar otomatik mesaj göndererek, alıcıların e-mail yoluyla kendileriyle iletişime geçilmesini isteyip istemediklerini bir kez daha doğrulamalarını ister. Bu sürecin sonunda sadece olumlu onay veren müşteriler gelecekte pazarlamatik sistemi üzerinden gönderilecek mail listelerinde yer alır.


Anti-spam sözleşmesinin istismarı gibi bir durum söz konusu olduğu takdirde, müşterilerimizin alıcılardan tekrar onay alması ya da var olan bir listeye e-mail göndermeyi durdurmaları gerekmektedir. Kötüye kullanımın tekrar etmesi halinde ya da politikamızla çelişecek bir durum söz konusu olduğunda, müşterinin pazarlamatik sistemine erişimi engellenir.


Sistemimiz üzerinden üyelikten çıkmış alıcılara e-mail göndermek yasaktır. Müşterilerimizin gizlilik sözleşmemize ve yürürlükteki kanunlara kesinlikle uyması gerekmektedir.


Sistemimizdeki verilerin hatalı kullanılmasını, kaybolmasını ve değiştirilmesini önlemek amacıyla çok sıkı güvenlik önlemleri alırız. Genel olarak çalışanlarımızın datalarınıza erişim hakkı yoktur. Sadece şirket ortakları ve sistem admin'i dataya ulaşabilir ve dataya yapılan her işlem kayıt altına alınır. Tüm e-mail adreslerinizin güvenli ve size özel bir ortamda tutulduğundan, asla başka amaçlar için kullanılmadığından emin olabilirsiniz.


Ancak e-mail almak için kayıt olduğunuz veya müşterimizin verdiği veri listesinde kaydınız olduğu durumlarda, sistemimiz üzerinden ileti alırsınız.


Size mesaj yollamak için Pazarlamatik servisini kullanan göndericiyi tanımıyorsanız, spam@kmk.net.tr adresine mail atarak spam olarak bildirebilirsiniz.


Pazarlamatik sistemi üzerinden gönderilen her mesajın içerisinde, göndericiden e-mail almaktan vazgeçmeleri halinde alıcıların üyelikten çıkmalarına izin veren bir link bulunur. Yani her e-mail üyelikten çıkmak için basit ve otomatik bir çözüm içerir.


Pazarlamatik Anti-spam politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, spam@kmk.net.tr e-mail adresine sorularınızı gönderebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
Yardım Al