Kapat× Destek 0850 333 0 565

Google da ilk sayfada olmak artık çok zor, bu zorlukları aşmaksa profesyonel desteklerle imkansız değil.

SEO Danışmanlık

SEO İle Bir Adım Önde Olun

Bir internet sitesinin yayın hayatı boyunca yakından takip edilerek, arama motorlarında ilk sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine SEO danışmanlığı denilmektedir. SEO Danışmanlığı verilen internet sitesinin rakip internet siteleri ve hedef kelimeleri sürekli analiz edilir ve kıyaslandırmalar yapılır. İnternet sitesinin eksik yönleri tespit edilerek, bunları kapatmak için çeşitli girişimlerde bulunulur. İki farklı şekilde SEO Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunlardan birisi aylık bazda düzenli SEO Danışmanlığı diğeri ise hedef bazlı SEO danışmanlığıdır.

Aylık Seo Danışmanlığı

Kelimeler, rakip internet siteleri ve SEO Uygulaması yapılacak internet sitesinin tüm durumları değerlendirildikten sonra ortaya çıkarılan programa uygun çalışma gerçekleştirilir. Her ay sonu yapılacak raporlamalarla, aylık sağlanan verim değerlendirilir. Her ay sonu gelişmeler göz önünde bulundurularak bir sonraki ay için yeni plan ve taktikler uygulanabilmektedir. Her ay çalışmalarla ilgili raporlar ve analizler müşteriye dosya şeklinde sunulur.

Hedef Bazlı SEO Danışmanlığı

Bu SEO Danışmanlık türünde sitenin şu anki konumu, istenilen hedef ve rekabet düzeyi göz önünde bulundurularak program hazırlanır. Hedef bazlı SEO danışmanlığında daha çok genel bir optimizasyon yerine, bir veya birkaç anahtar kelimede hedefe ulaştırma çalışması gerçekleştirilmektedir. Hedef bazlı SEO Danışmanlık hizmeti müşteriler tarafından daha çok tercih edilir, ancak maliyeti yapılacak çalışma yoğunluğundan dolayı yüksektir.


Projeleriniz için müşteri hizmetlerinden 0850 333 0 565 destek alabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Yardım Al