Kapat× Destek 0850 333 0 565

Web dünyasındaki bu değişim, internet sayfalarının görünümüne de yansıdı.

Sesli Web Tasarım

Alışılagelmiş sıkıcı ve uzun metinlerden oluşan sayfaların yerlerini daha canlı zenginleştirilmiş adeta yaşayan web siteleri almaya başladı.

KMK, Tam da bu noktada kendisini geliştirdi. Web sitenizde kolayca yer alabilecek kliplerin çekim ve kurgulamalarını gerçekleştirerek sitenizin daha cazip görünmesine imkân veriyor. Site kullanıcılarının ilgisini istediğiniz konuya yöneltiyor, ayrıca kullanım kolaylığı sağlıyor. Vücut dilini kullanmanıza ve istediğiniz mesajı vermenize olanak sağlıyor.

Web sitenizin sanal ev sahipleri sayesinde ziyaretçileriniz ile daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz. Daha şimdiden birçok işletme sanal karakterlerin avantajlarından yararlanmaya başladı bile.

Teknoloji her yıl bir önceki yıla göre katlanarak gelişiyor. Başarının sırrı yenilikleri takip etmekten ve yenilenmeye hazır olmaktan geçiyor. Web sitenizde seslendirme kullanmaya başladığınızda, ziyaretçileriniz web sitenizde daha hazla zaman geçireceklerdir. Bunun en büyük nedeni sayfayı ziyaret eden %80 kullanıcının seslendirmeyi baştan sona izlemek istemeleridir.


Projeleriniz için müşteri hizmetlerinden 0850 333 0 565 destek alabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Yardım Al