Kapat× Destek 0850 333 0 565

Hayalinizdeki tasarımları sizin için hazırlayabiliriz!

Size Özel Web Tasarım

Web sitenizin tasarımını kurumsal konseptinize uygun bir sunum ile oluşturmak isterseniz, KMK web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

KMK İnternette profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri sunan ve bilişim alanında çözüm ortağınız olan bir kuruluştur. Sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp müşteriye en uygun web tasarımı mobil uyumluluk içinde sıfır hata ile web standartlarına uygun hazırlar.

Özgün tasarımlar, dinamik uygulamalar ve özgün pazarlama fikirleri ile web sitenizi zenginleştirir, web tasarım hizmetlerini müşterilerimizin isteği doğrultusunda hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip, geliştiririz.

Web sitenizi tasarlarken, arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya itina göstermekteyiz. Kurumsal kimliğinize uygun, sizin talepleriniz doğrultusunda özel bir web tasarım kurumsal kimliğinizi ve kalitenizi öne çıkartacaktır.

Size özel hazırlanan web tasarımlar Statik HTML açık kaynak kodları ile tarafınıza teslim edilir. İster kendi sunucularınızda yayınlarsınız, isterseniz de KMK Web içerik sistemlerini kullanarak KMK Sunucularında yayınlayabilirsiniz.


Projeleriniz için müşteri hizmetlerinden 0850 333 0 565 destek alabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Yardım Al