Kapat× Destek 0850 333 0 565

Sorunsuz altyapı alın

Turkcell Superonline veri merkezi, güçlü altyapısını kullanarak e-ticaret sitelerinize yüksek hızda güvenli erişim sağlıyor.

Sorunsuz altyapı alın

Altyapıya yönelik ileri teknoloji yatırımlarını büyük bir hızla tamamlayan KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, yeni nesil şebekeler olarak adlandırılan mimaride bir teknik altyapı kurmuştur.

Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisiyle yer sağlayıcı hizmetini TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezi altyapısını kullanarak, BTK Yer sağlayıcı faaliyet belgesiyle sağlamaktayız.


Geniş trafikli e-ticaret siteleri

Geniş trafikli e-ticaret siteleri için tasarlandı

E-Ticaret sitelerine sınırsız trafik imkânı sağlar, ziyaretçiniz ne kadar büyük olursa olsun fark etmez, başarılı e-ticaret siteleri için geniş bant ve kapasite sınırı yoktur.


Kurulum Gerektirmez

Kurulum Gerektirmez

Kurulum gerektirmeden, e-ticaret sitenizi hemen oluşturabilirsiniz. E-ticaret mağazanız;, internet bankacılığı, facebook, google hesaplarınız gibi web tabanlıdır, hemen mağazanızı oluşturabilir ve satışa odaklanabilirsiniz.

Kurulum Gerektirmez

Tüm İhtiyaçlarınız

Tüm İhtiyaçlarınız

KMK Bilgi Teknolojileri; size güvenli barındırılan e-ticaret sitesi, alanı adı, ödeme sistemleri, ürün katalogu, CRM, e-posta hesapları, pazarlama araçları, raporlama ve mobil optimize edilmiş mağaza veren, kurumsal e-ticaret platformudur.


Mağaza, Alanı Adı

Mağaza, Alanı Adı

Daha önce almış olduğunuz alan adınız varsa (örneğin www.eticarethazirla.com), yeni eticaret sitenizde kullanabilirsiniz. Daha önceden alınmış bir alan adınız yoksa biz size ücretsiz sağlayacağız.

Mağaza, Alanı Adı
Yardım Al