Kapat× Destek 0850 333 0 565
Thawte SSL Web Server EV
0 Yorum | Yorum Ekleyin

EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir. En üst seviye güven ürünüdür. EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından ayrışmakta ve güven olgusunu görselleştirerek, kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için 0850 333 0 565 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ürün Kodu
P000000013
Adet
0,00 TL
1.700,00 TL
+ KDV
   %18
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 2.006,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Özellikler
Sertifika Otoritesi Thawte SSL Web Server EV
Doğrulama Yöntemi Gelişmiş Doğrulama
Mobil Uyumluluk Evet
Site Mühürü Evet
Şifreleme Gücü 128/256 BIT
Temin Süresi 3-10 Gün
Tarayıcı Uyumluluğu 99.9%
Yeşil Adres Çubuğu Evet
SUBDOMAIN Desteği Evet
SAN Desteği Evet
SGC Desteği Evet
Kurulum Desteği Var Ücretsiz

Bir VeriSign Markası olan Thawte bütün bankalarla %100 uyumludur.

Sertifika teslim süresi ortalama olarak 1-2 saat sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. Thawte SSL123 ile birlikte dinamik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Thawte SSL123  diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.

Thawte SSL123  sertifikaları "Thawte Server CA" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan Comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır. Tüm Thawte SSL123  sertifikaları sertifika ömrü boyunca oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır, Sertifikanızı veya özel anahtarınızı kaybettiğinizde kontrol panelinizi kullanarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. Verisign distribütörü olan KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. bütün sertifika ürünleri için, her tür platforma ücretsiz kurulum desteği sağlamaktadır. Sertifika beklenenildiği şekilde çalışmadığı taktirde 7 gün içinde koşulsuz ücret iadesi yapılmaktadır.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
Yardım Al