Kapat× Destek 0850 333 0 565

Akıllı Ticari Programlar

İşinize güç katan ticari programlar, her işletmenin ihtiyacı olan, muhasebe programı, crm yazılımı, personel programı, sektörel özel yazılımlara kolayca sahip olarak işinize güç katabilirsiniz.

Ticari Programlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Sorularınıza cevap vermek için buradayız.

Ticari Programlar bizim lisanslı programlarımızdır, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek işinize güç katmanızı istiyoruz. Hiçbir fazladan ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrim içi yardım alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İhtiyacınız olan ticari programları 15 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan ticari program satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra 15 dakika içerisinde size özel oluşturulan hesap bilgileriniz tarafınıza gönderilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ticari programlar web tabanlı olduğundan herhangi bir kurulum gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Ticari programlarda herhangi bir kullanıcı sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar kullanıcı hesabı oluşturabilir, oluşturduğunuz kullanıcılara yetki sınırlamaları getirebilirsiniz. Tüm ticari programları sınırsız kullanıcı lisansı ile kullanırsınız.

Ticari programlarımıza en yüksek seviyede sistem güvenliği sağlıyoruz. Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisi ile yer sağlayıcı hizmetini TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezi altyapısını kullanarak, BTK Yer sağlayıcı faaliyet belgesi ile ISO 9001 kalite belgesi ile sağlamaktayız. Ayrıca, 7/24 Güvenlik birimi tarafından tüm altyapı gözlem altında tutularak her hangi bir olağanüstü durumda anında önlemler alınarak savunma sağlanmaktadır.

Hayır, Ticari programlarımız bulut tabanlı uygulamalardır, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı gerektirmez. İnternet bağlantısı olan herhangi bir pc ile ticari programları kolayca kullanabilirsiniz.

Hayır, Ticari programlarımız her kullanıcının kolayca kullanabileceği şekilde kurgulanarak kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmıştır. Yinede eğitime ihtiyaç duyarsanız uzmanlarımızdan ücretsiz sürekli eğitim desteği alabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ticari programları kullanırken desteğe ihtiyacınız olduğu anlarda sınırsız ve ücretsiz destekle sizinle birlikte olacaktır. destek@kmk.net.tr mail adresinden 7/24 veya hafta içi 09.30 – 18.00 arası 0850 333 0 564 veya 0216 504 21 21 no’lu telefonlardan destek alabilirsiniz.

Ticari programlarımız web tabanlı uygulamalardır. Ticari programlarınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Ticari programlarınızdaki verileriniz sanal disklerde tutulur, şirket verilerinize erişebilmeniz için internet bağlantısı olması gerekmektedir.

Ticari programlarımız mobil uyumludur, Cep telefonundan, tabletten kolayca dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz.

Hayır, Müşteri temsilcilerimiz verilerinize erişemezler. Teknik veya sistemsel bir desteğe ihtiyaç duyarsanız sizin onayınızla KMK Üst düzey personelleri verilerinize erişebilir.

Verileriniz TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezinde barındırılır. Verileriniz anlık yedeklenir ve arşivlenir. Verileriniz web tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın bozulması, kaybolması, gibi durumlarda verileriniz güven içerisinde kaybolmadan saklanır.

Yüksek Kapasiteli Servisler

Tüm ticari programlar yüksek kapasiteli bu servisleri kullanmaktadır. Bu servisler ticari programların verimli kullanılmasına ve ticari programların gelişmesine katkı sağlamaktadır.

5 Yıl Sınırsız Destek
Ticari programlarımızı kullanan tüm kullanıcılarımıza 5 yıl sınırsız destek sağlanmaktadır. Destek hizmetlerimizden sınırsızca faydalanabilirsiniz.
5 Yıl Sınırsız Eğitim
Ticari program kullanım eğitimlerini ücretsiz alabilir, tüm özellikleri sorunsuz kullanabilirsiniz. Ticari programları kullanan personelleriniz eğitimlerimize ücretsiz katılabilir.
Ücretsiz Yeni Versiyon
Tüm ticari programlarımız yeni teknolojilere uyum sağlamaktadır. Ticari programlardaki yeniliklere ücretsiz sahip olabilir yeni sürümlerden faydalanabilirsiniz.
Sınırsız Kullanıcı
Ticari programlarda kullanıcı sınırı bulunmamaktadır. Sınırsız kullanıcı özelliği ile dilediğiniz cihazdan sınırsız kullanıcı ile kullanabilirsiniz.
Her Yerden Yönet
Web tabanlı ticari programları dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz. KMK Ticari yazılımları mobil uyumludur ve tüm akıllı cihazlardan sorunsuz kullanılmaktadır.
Veri Kaybına Son
Sizin için önem arz eden verilerin kaybolmasına, bilgisayarınız çöktüğünde dert yanmanıza gerek yok üçlü yedekleme sistemi veri kaybına son veriyor.
Yüksek Güvenlik
Yüksek güvenlik standartları ile 7/24 Güvenlik birimi tarafından tüm altyapı gözlem altında tutularak her hangi bir olağanüstü durumda anında önlemler alınarak savunma sağlanmaktadır.
Veri Barındırma
Kişiye özel sanal disklerde verileriniz güvenli bir şekilde TURKCELL veri merkezinde BTK Yer sağlayıcı yetki belgesi ile barındırılır.
İleri Düzey Kaynaklar
Ticari programları özelleştirin, profesyonellere yönelik hazırlamış olduğumuz kaynaklara sahip olun ve ticari programlarla neler yapabileceğinizi keşfedin.
Yardım Al