Kapat× Destek 0850 333 0 565
Toplu Mail Gönderim Programı
0 Yorum | Yorum Ekleyin

Tanıtımınız yeni nesil uygulamalarla her zaman güncel olsun. İnternetin en büyük pazarlama aracı olduğunu göz önüne aldığımızda, insanlara ulaşmanın en kolay yolunun e-mail olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle de e-bültenler hedef kitleye ulaşabileceğiniz en kolay, en kısa ve en etkili yoldur. KMK E-Bülten, size profesyonel ve etkili e-bültenler hazırlama ve gönderme ayrıcalığı sağlamaktadır.

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için 0850 333 0 565 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ürün Kodu
773
Adet
0,00 TL
249,00 TL
+ KDV
   %18
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 293,82 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Seçenekler

Üst Reklam

Sağ Banner Reklamı

Orta Reklam

Haber Detay Sayfası

Bunlarada İhtiyacınız Olabilir?

Muhasebe Programı
600,00 TL
CRM Programı
600,00 TL
Personel Programı
300,00 TL
Toplu SMS Gönderim Programı
0,00 TL

E-Bültenler aracılığıyla; özel kampanyalar, şirket haberleri, yeni ürün ve hizmetler, basın bültenleri, haber mektupları, yıllık raporlar gibi pek çok bilgi hızlı ve ekonomik bir biçimde hedef kitleye ulaştırılır.

Toplu Mail Gönderim Programı Genel Özellikleri

Gönderim Kotası
(1.000.000 gönderimden sonra opsiyonel kontör alabilirsiniz.)
1.000.000 Gönderim
Disk Alanı 100.000 Mail Kaydı
Günlük Mail Gönderim Kotası 3.000 Gönderim
E-Bülten Abone Uygulaması
Dışa Veri Aktarımı PDF
İçe Veri Aktarımı
Teknik Destek 1 Yıl Ücretsiz
Kullanım Eğitimi

Toplu Mail Gönderim Programı Avantajları

Pazarlamanın en avantajlı yolu

Mail, en etkili ve en yoğun kullanılan iletişim kanallarından biridir. İşletmeler tüm iletişimlerini mail kanalları üzerinden yapmaktadır. Toplu mail aracılığı ile en hızlı pazara ulaşma imkânı bulabilirsiniz. Sağlam bir mail datasına sahip olan işletmeler kolayca ürün ve hizmetlerini pazarlayabilirler.

Kolay kullanım

Tamamen Türkçe olan kullanım kılavuzu ile kolayca bültenlerinizi düzenleyebilir ve gönderebilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzleri ile zaman harcamadan hedefe rahatça ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarla entegrasyon

Web sitenize, eticaret sitenize kolayca entegre edilebilir özelliği ile e-bülten listeleri oluşturabilir ve kitlenize e-bültenler gönderebilirsiniz.

Kurumsal hazır e-bülten şablonları

Yeni nesil mobil e-bülten şablonlarını size özel düzenleyebilir ve kolayca e-bülten listenize gönderebilirsiniz.

Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

E-Bülten işletmenize ait ürün veya web siteniz ile ilgili yenilikleri, duyuruları, gelişmeleri ve güncel her şeyden haberdar etmek için yapılmış e-mail bildirim sistemidir.

Birçok avantajı bulunmaktadır, en ekonomik şekilde milyonlarca pazara ulaşmanızı sağlar, hızlıca ürün ve hizmetlerinizi milyonlarca insana kolayca tanıtım olanakları sunar.

Size özel mail adreslerinizi KMK E-Bülten uygulamasına ekleyerek kendi kişisel mail veritabanınızı oluşturabilir, bültenlerinizi düzenleyerek istediğiniz grup ve ya kişiye toplu mail gönderebilirsiniz.

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz. Toplam 100.000 gönderim hakkınız bulunmaktadır. Gönderim kotanızı müşteri hizmetleri ile görüşerek artırabilirsiniz.

Program satın alınırken 100.000 gönderim kotası verilmektedir. 100.000 gönderim kotanız bittikten sonra ihtiyacınız olan gönderim kotasını kolayca hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz.

Evet, günlük gönderim planınızı değiştirerek, günlük gönderim kotanızı yükseltebilirsiniz.

Evet, veritabanınıza 100.000 mail adresi kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz mail adreslerini dilerseniz bilgisayarınıza aktarabilir veya 100.000 olan veritabanı planınızı değiştirerek yükseltebilirsiniz.

Mail gönderimleri mail standartlarına göre planlanmıştır. KMK güçlü altyapısı ve profesyonel ekibi ile %98 spam riski bulanmamaktadır.

Toplu mail gönderimi şartlara uygun şekilde gönderildiği zaman yasaldır. Bkz. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı.

Bülten hazırlama editörü ile kolayca bültenlerinizi hazırlayabilirsiniz, dilerseniz bülten örneklerini kullanarak hazırlayabilirsiniz, dilerseniz sıfırdan kendi bültenlerinizi oluşturabilirsiniz veya tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Evet, tasarım ekibimizden sürekli tasarım desteği alabilirsiniz mesai saatleri içerisinde size destek olabilecek tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Evet, gönderim raporları alabiliyorsunuz, gönderim tarihleri, okundu okunmadı gibi raporları kolayca görebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
Yardım Al