Kapat× Destek 0850 333 0 565

İhtiyacınız olan web uygulamalarını size özel hazırlayabiliriz.

Web Yazılım

Hazır web paketler, hazır e-ticaret siteleri kullanmak istemiyorsunuz? O zaman size özel kontrol panelleriyle web sitelerinizi, e-ticaret sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Sınırsız web sitesi, sınırsız e-ticaret sitesi hazırlayabilirsiniz. Veya web sitenize, e-ticaret sitenize özel modüller ekletmek istiyorsunuz size özel modüller hazırlayabiliriz ve web uygulamanızı daha etkin kullanabilir, kullandırabilirsiniz. Web yazılımlarla sadece hayal edin, KMK web yazılım ekibi hayallerinize can versin.

Masaüstü yazılımlara son, web yazılımla neler yapabiliriz?

  • Web Yönetim Panelleri
  • E-Ticaret Sistemleri
  • İş Uygulamaları

Web Yazılım Nedir?

Herhangi bi web sunucusu üzerinde çalışan yazılımların tümüne "Web Yazılımı" diyebiliriz. Bu yazılımlar kısmen ya da tamamen web teknolojilerini kullanırlar. Bu sayede web yazılımları Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape gibi bütün web tarayıcıları ile sorunsuz kullanılabilirler. Internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ile kullanılabilen, çok kullanıcılı, çok şubeli çözümleri, yerel bilgisayar sistemi sunucu, terminal vb. yatırımlarını en az seviyede tutabileceğimiz hayalleri zorlayabilecek ekonomik çözümler sunarlar.

Web yazılımları bilinenin aksine sadece internet üzerinde değil ihtiyaca ve talebe göre kapalı sistem networklar için de hazırlanabilir. Bir web yazılımı kapalı bir sistemde internete bağlı olsun ya da olmasın intranet dediğimiz ofis içi networkte de çalışabilir ve kullanılabilirler. Local networkta kullanılabildiği gibi istenirse bu yazılımın internete açılarak dışarıdan internete bağlı herhangi bir bilgisayardan da çalıştırılabilmesi sağlanabilir bu da bir web yazılımının en büyük avantajlarından sadece birisidir.


Projeleriniz için müşteri hizmetlerinden 0850 333 0 565 destek alabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Yardım Al