Kapat× Destek 0850 333 0 565

Web Yazılım

İhtiyacınız olan web kontrol panelleri, eticaret kontrol panelleri, web tabanlı ticari programlar, sektör el özel programları açık kaynak kodları ile birlikte size özel hazırlar ve geliştirebiliriz.

Projenize Teklif Alın Projenizle İlgili Danışın

İhtiyacınız olan web yazılımlarını size özel hazırlayabiliriz.

Hazır web paketler, hazır e-ticaret siteleri kullanmak istemiyorsunuz? O zaman size özel kontrol panelleriyle web sitelerinizi, e-ticaret sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Sınırsız web sitesi, sınırsız e-ticaret sitesi hazırlayabilirsiniz. Veya web sitenize, e-ticaret sitenize özel modüller ekletmek istiyorsanız size özel modüller hazırlayabiliriz ve web uygulamanızı daha etkin kullanabilir, kullandırabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan web yazılımları açık kaynak kodları ile teslim edilir, dilediğiniz hosting platformunda barındırabilirsiniz.

Web Yönetim Panelleri

Web Yönetim Panelleri

"Web yönetim paneli ile dilediğiniz kadar web sitesini dinamik oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz web sitelerini sınırsız yönetebilirsiniz. İster kendinize ister müşterilerinize web sitesi oluşturmanın en kolay yolu web yönetim panelleridir."

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri

"E-Ticaret kontrol panelleri ile sınırsız eticaret sitesi oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Sınırsız sayıda eticaret sitesi oluşturmak için hazırlanan eticaret kontrol paneli ile ister kendinize ister müşterilerinize sınırsız sayıda eticaret siteleri kurabilirsiniz."

İş Yazılımları

İş Yazılımları

"Sektörünüze özel iş yazılımları ile sektörün ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Sektörünüze özel iş yazılımları hazırlatabilirsiniz. Sınırsız kullanıcılar oluşturabilirsiniz. Her sektöre özel web yazılımlar yazdırabilirsiniz."

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

"Mobil uygulamalarla yeni nesil teknolojinin gücünü yakalayabilirsiniz. Mobil iş yazılımları, size özel mobil uygulamalar hazırlatabilir ve sınırsız kullanabilirsiniz."

Web Yazılım

Web Yazılım Nedir?

Web sunucusu üzerinde çalışan yazılımların tümüne "Web Yazılımı" diyebiliriz. Bu yazılımlar kısmen ya da tamamen web teknolojilerini kullanırlar. Bu sayede web yazılımları Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape gibi bütün web tarayıcıları ile sorunsuz kullanılabilirler. Internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ile kullanılabilen, çok kullanıcılı, çok şubeli çözümleri, yerel bilgisayar sistemi sunucu, terminal vb. yatırımlarını en az seviyede tutabileceğimiz hayalleri zorlayabilecek ekonomik çözümler sunmaktadır.

Web yazılımları bilinenin aksine sadece internet üzerinde değil ihtiyaca ve talebe göre kapalı sistem networklar için de hazırlanabilir. Bir web yazılımı kapalı bir sistemde internete bağlı olsun ya da olmasın intranet dediğimiz ofis içi networkte de çalışabilir ve kullanılabilirler. Local networkta kullanılabildiği gibi istenirse bu yazılımın internete açılarak dışarıdan internete bağlı herhangi bir bilgisayardan da çalıştırılabilmesi sağlanabilir bu da bir web yazılımının en büyük avantajlarından sadece birisidir.

Yardım Al