Kapat× Destek 0850 333 0 565

İşinize uygun eticaret yazılımları

Doğru eticaret uygulaması ile başarıya ulaşma olanağınız %100 daha yüksektir.

DEMO KULLAN
e_ticaret_paketleri_ikon.png

E-Ticaret Paketleri

Yeni nesil e-ticaret paketlerini inceleyin

İncele
e_ticaret_modelleri_ikon.png

E-Ticaret Modelleri

İşinize uygun e-ticaret modelini seçin

İncele
e_ticaret_ozellikleri_ikon.png

E-Ticaret Özellikleri

Yeni nesil e-ticaret özelliklerini keşfedin

İncele

YÜKSEK KAPASİTELİ E-TİCARET SERVİSLERİ

İleri teknoloji eticaret yazılımları ile tanışın güçlü eticaret siteleri oluşturun.

5 Yıl sınırsız destek
Tüm eticaret paketlerimize 5 yıl ücretsiz ve kesintisiz destek sağlanmaktadır. Destek hizmetini 09:00 ile 18:00 arası telefon, mail, uzak masa üstü veya yerinde alabilirsiniz.
5 Yıl sınırsız eğitim
5 yıl sınırsız eğitim imkanlarından faydalanarak uzman bir eticaret yöneticisi olabilirsiniz. E-Ticaret sitelerinizi sorunsuz yönetebilir, daha fazla satış yapabilirsiniz.
Ücretsiz yeni sürüm
Tüm eticaret paketleri yeni teknolojilere uyum sağlamaktadır. E-Ticaret müşterilerimiz yeniliklere ücretsiz sahip olabilir ve yeni sürümlerden faydalanabilirler.
Sınırsız lisans
Sınırsız lisans özelliği ile eticaret yazılımlarını ömür boyu kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ilerleyen senelerde ihtiyacınız olan altyapıyı satın almak.
Yüksek güvenlik
Yüksek güvenlik standartları ile 7/24 Güvenlik birimi tarafından tüm altyapı gözlem altında tutularak her hangi bir olağanüstü durumda anında önlemler alınarak savunma sağlanmaktadır.
Güçlü barındırma altyapısı
Kişiye özel sanal disklerde eticaret siteniz güvenli bir şekilde TURKCELL veri merkezinde BTK Yer sağlayıcı yetki belgesi ile barındırılır.

BAŞARI ÖYKÜLERİ

Başarılı e-ticaret siteleri oluşturmak için çalışıyor, memnuniyetinizi sağlamak için gayret sarf ediyoruz.

Şifa Niyetine

Fikir ve operasyonel anlamda uzun soluklu ancak hayata geçirme ve geliştirme konusunda KMK Bilgi Teknolojileri’nin desteği ve optimum süredeki çözümleri sayesinde bizim için kısa süreli bir yolculuk olmuştur.

Aslı GÜMRÜKÇÜOĞLU
sifaniyetine.com

Gözlük Aksesuarları

KMK Bilgi Teknolojileri'nin bize sunduğu e-ticaret platformu ile müşterilere çok kısa sürede ve etkili bir şekilde ulaştık. Kurumsal E-Ticaret Çözümleri sayesinde satışlarımız hareketlendi ve yeni bir gelir akışı elde edildi.

Erol ERTAŞ
gozlukaksesuarlari.com

Tahtakale Dükkan

Bir eticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız ve başarmak istiyorsanız eticaret yazılımı bu konuda çok önemli, sizi asla yarı yolda bırakmamalı, KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş.nin vermiş olduğu hizmet ve eticaret yazılımı beni başarıya ulaştırdı.

Hikmet ŞİMŞEK
tahtakaledukkan.com

BAŞARILI E-TİCARET SİTELERİ

Bizimle başarıyı yakalayan e-ticaret siteleri

Butik Bulvarı
Butik Bulvarı
Tahtakale Dükkan
Tahtakale Dükkan
loncam
Loncam
Şifa Niyetine
Şifa Niyetine
Bayzade
Bayzade
Techno Style
Techno Style

EN İYİ ETİCARET YAZILIMI

Yeni nesil eticaret yazılımı ile ürünlerinizi internette satmanın keyfini yaşayın.

panel

Özelliklerini Keşfedin

2017 Yılının En İyi Eticaret Yazılımları ile tanışın güçlü eticaret siteleri oluşturun. Kullanıcı dostu ileri düzeyde teknoloji ile oluşturulan eticaret yazılımları ile eticaret projelerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. E-Ticaret yazılım özelliklerini keşfedin neler yapabileceğinize bakın.

Özellikleri İnceleyin
panel

Ücretsiz Demo Kullanın

İşinize uygun eticaret yazılım demo’larını ücretsiz deneyin.

Demo Kullanın

E-Ticaret

E-ticaret artık tüm Dünyada ticaretin merkezine oturmuş bir durumdadır, tüketiciler ihtiyaçlarını e-ticaret siteleri aracılığı ile tedarik etmektedirler. Her birimiz en az bir seferde olsa eticaret siteleri üzerinden alışveriş yapmışızdır. Tüketiciler e-ticaret sitesi üzerinden alışverişi neden tercih ediyor diye düşündüğümüzde birçok kolaylık sunduğundan diyebiliriz. Dünyada ve Türkiye’de birçok popüler eticaret sitesi bulunmaktadır, bu popüler e-ticaret siteleri arasından sıyrılıp bizimde başarılı eticaret siteleri kurmamız gerekmektedir. Peki, başarılı eticaret siteleri nasıl karacağız? Bunun birçok yolu bulunmaktadır, eticaret sitesi kurmak ve bu e-ticaret sitesini sağlıklı bir şekilde yönetmek başarılı bir konuma getirmek için her işte olduğu gibi bu işte de çalışmak ve emek harcamak gerekmektedir. Emek harcamadan başarılı olmak zordur. Devamını Göster

Türkiye’de e-ticaret sitesi yapan firmalar oldukça fazla bulunmaktadır, bu eticaret firmaları arasından işinize uygun e-ticaret yazılımı sunan yazılım firması ile çalışmanız size zaman ve birçok kolaylıklar sağlayacaktır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işin ehli olmayan kişi ve firma oldukça fazla bulunmaktadır. Araştırma yaparak girişimde bulunmanız e-ticaret paketleri karşılaştırma yapmanız sizi doğru sonuca ulaştıracaktır.

KMK Bilgi Teknolojileri e-ticaret müşterilerine birçok farklı hizmet sunmaktadır, bu hizmetler tamamen ücretsiz e ticaret hizmetleridir. KMK E-ticaret hizmetleri sayesinde en iyi e ticaret sitelerini uygun e ticaret sitesi fiyatları ile oluşturabilirsiniz. KMK E-Ticaret paketleri kullanıcı dostu ve %100 Seo optimizasyon desteği sağlamaktadır. KMK E-Ticaret paketleri ile oluşturulan e-ticaret siteleri arama motorlarında yüksek performans göstermektedir. Birçok testlerden geçirilerek oluşturulan eticaret paketleri sorunsuz eticaret yapma keyfi yaşatır kullanıcılarına.

Türkiye’nin ilk hazır web tasarımı üreticisi olan KMK Bilgi Teknolojilerinin oluşturmuş olduğu hazır e-ticaret paketleri ile hızlıca saatler içerisinde Dünya standartlarında eticaret sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. E-ticaret siteniz oluşturulduktan sonra KMK E-ticaret uzmanları e ticaret nasıl yapılır, nasıl başarılı olunur, birçok e ticaret konusunda ücretsiz, sınırsız destek ve danışmanlık sağlayacaklardır.

Sektörünüzde piyasada olan ücretsiz e ticaret yazılımları ile başarılı olma şansınız düşüktür hatta imkânsızdır. Yabancı eticaret yazılımları veya bedava e ticaret sitesi oldukça sorun yaşatabilecek ve aynı zamanda destek alamayacağınız yazılımlardır, bu yazılımlar sizi eticaret sektöründe geride bırakacaktır. Uygun fiyatlara bütçenize uygun e ticaret site fiyatları ile eticaret sitenizi oluşturabilirsiniz, KMK E-Ticaret yazılımları oldukça uygun fiyatta ve sınırsız lisans sağlamaktadır. KMK e-ticaret sitesi paketleri bir sefer kurulum maliyeti ödenerek ömür boyu kullanılmaktadır. www.kmk.net.tr/eticaret sayfasından e ticaret sitesi satın al seçeneği ile hemen e-ticaret sitenizi kurdurabilir ve internette satışa başlayabilirsiniz.

E-Ticaret sizi korkutmasın herkesin kolayca kullanabileceği kmk eticaret kontrol paneli ile ve kmk eticaret danışmanlık desteği ile e ticaret sitesi kurmak için gerekenler nelerdir, hangi yolları izlemeniz gerekmektedir, tüm eticaret sorularınız cevap bulacaktır. KMK en iyi e ticaret paketleri ile şimdi sizde başarılı e ticaret sitelerine sahip olun. Devamını Gizle

Yardım Al