Kapat× Destek 0850 333 0 565

Yeni nesil web sitesi hazırlamanın,
en kolay iki yolu

Birincisi hazır web tasarım paketlerini kullanarak, ikincisi profesyonel webmasterla çalışarak hangisi sizin için daha uygunsa o seçeneği değerlendirerek mobil uyumlu bir web sitesine hemen sahip olabilirsiniz.

Hazır web tasarım paketleri ile kendiniz yapın

"Türkiye’nin ilk hazır web tasarım üreticisi olan KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. ihtiyacınız olan hazır web tasarım paketini dakikalar içerisinde hizmetinize sunar. Hazır web tasarım paketi ile hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca web sitenizi tasarlayabilir, içeriklerinizi web sitenize ekleyebilirsiniz, her an her yerden web sitenizi yönetebilirsiniz."

Hazır Paketleri İncele

Profesyonel webmasterla birlikte çalışın

"Bir profesyonelle çalışarak web sitenizi oluşturmakta oldukça kolaydır. Hayalinizdeki web sitesi örneğini bizlere aktarın hayalinizdeki web sitesini sizin için tasarlayalım. Yeni nesil yazılım ve tasarım uygulamaları ile mobil uyumlu ve Google dostu bir web sitesi ile fark yaratın."


Web Sitenize Teklif İsteyin
Size Özel Web Tasarım

Size özel web tasarım hizmetleri ile sitenizi farklı kılabilirsiniz.

Sitenizin tasarımını kurumsal konseptinize uygun bir sunum ile oluşturmak isterseniz, özel web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İnternet’te profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri sunan ve bilişim alanında çözüm ortağınız olan KMK, sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp müşteriye en uygun web tasarımı sunar. Dinamik tasarımlar, web uygulamalar ve özgün pazarlama fikirleri ile web sitenizi oluşturun. KMK, tasarım hizmetlerini müşterilerin isteği doğrultusunda hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip, geliştirmektedir.

KMK, tasarlamış olduğu web sitelerini, arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermektedir. Çok kişi tarafından beğenilip ziyaret edilen bir web sitesi, KMK müşterisini memnun ettiği kadar, KMK yı da aynı oranda memnun etmektedir. Profesyonel tasarımcılarımız size özel temalar hazırlayabilir. Böylece sınırlamalardan kurtulup internet dünyasında istediğiniz gibi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın
Size Özel Web Tasarım
Mobil Web Tasarım

Mobil Web Tasarım

Günümüzde internet kullanıcılarının %60’i Cep telefonu ve tabletten internette gezinmekte-dirler. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için web siteniz mobil uyumlu olması ge-rekmektedir. En son yenilik responsive web siteleri ile web projenizi oluştururuz.

Web Danışmanlık ve Projelendirme

Web Danışmanlık ve Projelendirme

Web tasarım konusunda sınanmış, doğrulanmış birikim ve deneyime sahip, uzmanlarımızla yanınızdayız. Sektörünüzü araştıralım ve web sitenizi birlikte yapılandıralım, izleyeceğiniz yolları, tüm adımları birlikte organize edelim. Emeğinizi ve zamanınızı boşa harcamayın. Dijital platformlarda verimlilik ve başarının garanti altına alınması amacıyla web uygulamalarının nasıl yürüdüğü hakkında size bilgi, doküman ve destek sağlıyoruz.

Web Danışmanlık ve Projelendirme
Özel Web Yazılım

Özel Web Yazılım

İhtiyacınız olan uygulamaları size özel hazırlayabiliriz.

Hazır web paketleri web projenize yeterli gelmiyorsa bu uygulama ile web projenizi sınır tanımadan oluştururuz. Web projenize özel modüller hazırlayabiliriz ve web projenizi daha etkin kullanabilir, kullandırabilirsiniz. Sadece hayal edin, KMK Yazılım ekibi hayallerinize can versin.

SEO Optimizasyon Danışmanlığı

SEO Optimizasyon Danışmanlığı

Google da ilk sayfada olmak artık çok zor, bu zorlukları aşmaksa profesyonel desteklerle im-kânsız değil. İnternet siteniz yakından takip edilerek, arama motorlarında ilk sıralara getiril-mesi sürecinin yönetilmesine ve izleyeceğiniz yollar hakkında sürekli danışmanlık desteği ve dokümantasyon alırsınız.

Daha Fazla Bilgi Alın
SEO Optimizasyon Danışmanlığı
İçerik Hazırlama

İçerik Hazırlama

İnternet siteleri için en önemli kaynak özgün içeriktir. Web siteniz için özgün ve zengin içeriğe ihtiyaç duymaktasınız, bu içeriklerin özgün olarak hazırlanması hedef pazara bilgi sağlaması ve arama motorlarını tetikleyici olması gerekmektedir. Web projeniz için metin yazarlarımız içeriklerinizi hazırlar ve web sitenizde yayımlanması sağlanır.

Kaliteli Görseller

Kaliteli Görseller

Bir web sitesine anlam kazandıran, web sitesini estetik gösteren tek şey web sitesinde kulla-nılan görsellerdir. Web siteniz için ürün fotoğraflarınız, kurumsal fotoğraflarınız fotoğrafçıla-rımız tarafından yerinizde çekilir, fotoğraflarınız grafik tasarımcılarımız tarafından web orta-mında kullanılır konuma getirilerek web sitenizde kullanılır. Ayrıca 500 Bin üzerinde kütüp-hanemizdeki görsellerde sizin için kullanıma açıktır.

Kaliteli Görseller
A Sınıfı Destek

A Sınıfı Destek

Web sitenizi yönetecek personellerinize yerinde destek eğitimi verilerek onların birer web-master olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca web dokümantasyonları ile katkı sağlanmaktadır.

Web sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilmek için, internet sitelerinizin başarılı olabilmesi için, tanıtımlarınızı artırabilmek için 7/24 telefon, canlı destek, e-posta ve yerinde destek hizmetlerimizi kesintisiz 365 gün, sınırsız sağlamaktayız. İşinizin bir parçası olarak olağanüstü hizmet sağlamaya odaklanmış size destek olmak için hazır bekleyen profesyonellerimizle sizi mutlu etmek istiyoruz.

Daha Fazla Bilgi Alın
Yardım Al