Kapat× Destek 0850 333 0 565
GeoTrust QuickSSL Premium
0 Yorum | Yorum Ekleyin

QuickSSL Premium orta ölçekteki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren orta düzey prestij ihtiyacı olan ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür.

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için 0850 333 0 565 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ürün Kodu
P000000011
Adet
0,00 TL
399,00 TL
+ KDV
   %18
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 470,82 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Özellikler
Sertifika Otoritesi Geotrust
Doğrulama Yöntemi Alan Adı Doğrulama
Mobil Uyumluluk Evet
Site Mühürü Evet
Şifreleme Gücü 128/256 BIT
Temin Süresi Hemen
Tarayıcı Uyumluluğu 99.9%
Yeşil Adres Çubuğu Hayır
SUBDOMAIN Desteği Hayır
SAN Desteği Hayır
SGC Desteği Hayır
Kurulum Desteği Var Ücretsiz

QuickSSL Premium %99 mobil cihaz uyumludur.

PDA, Smartphone, Blackberry gibi mobil cihazlarla web tabanlı olarak e-posta iletişimi sağlanan , Microsoft Excange ve OWA gibi webmail uygulamaları için en ekonomik en hızlı çözümdür. QuickSSL Premium Mobil cihaz tarayıcı desteği Netfront 3.1+ for Nokia; Opera 7+; Palm/Handspring Blazer 2.0+; Microsoft Internet Explorer-Pocket PC 2003+; Microsoft Internet Explorer-Smartphone 2003+; Blackberry 4.0+; and ATT WAP 1.0. olarak sıralanabilir. QuickSSL Premium 2003 yılı ve sonrasında üretilmiş bütün mobil cihazlarda desteklenmektedir.

 

Bir Verisign Markası olan QuickSSL Premium bütün bankalarla %100 uyumludur. Özellikle Akbank ve İşbankası altyapısını kullanacak olan e-ticaret siteleri için denetim prosedürlerinin aşılması açısından önerilir. QuickSSL Preimum Sertifika teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. QuickSSL Premium ile Geotrust Onaylı Dinamik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır. QuickSSL Premium diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır. QuickSSL Premium sertifikaları "Equifax Secure Certificate Authority" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin ve mobil cihazın sertifika deposunda bulunmaktadır.

 

QuickSSL Premium sertifikaları Sertifika ömrü boyunca oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır, Sertifikanızı veya özel anahtarınızı kaybettiğinizde kontrol panelinizi kullanarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. Verisign distribütörü olan KMK Bilgi Teknoloji A.Ş. bütün sertifika ürünleri için, her tür platforma ücretsiz kurulum desteği sağlamaktadır. Sertifika beklenenildiği şekilde çalışmadığı taktirde 7 gün içinde koşulsuz ücret iadesi yapılmaktadır.

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
Yardım Al