Kapat× Destek 0850 333 0 565

Yüksek güvenlik sunun

256 Bit güvenlik sertifikası, yeni nesil güvenlik duvarları ile eticaret sitelerinizi yüksek güvenlik sistemleri ile koruma altına alıyoruz.

Yüksek güvenlik sunun

SSL sertifikaları

SSL sertifikaları

256 bit güvenlik sertifikaları ile standartlardan %100 daha güvenli e-ticaret siteleri ile müşterilerinize güvenle ürünlerinizi satabilirsiniz.


Datatext-center güvenliği

Data-Center güvenliği

Turkcell Superonline veri merkezi, güçlü altyapısını kullanarak e-ticaret sitelerinize yüksek hızda güvenli erişim sağlıyor. Ayrıca e-ticaret sitelerinizi sürekli izleyip, raporlayarak iş sürekliliğinizi destekliyor.

Datatext-center güvenliği

365 gün 7/24 izlenir

365 gün 7/24 izlenir

E-Ticaret sitelerinizi her saniye izleyen özel bir güvenlik ekibimiz bulunmaktadır, e-ticaret sitelerinizi 7/24 izleyen güvenlik ekibimiz olağanüstü durumlarda anında e-ticaret sitenize müdahale ederler ve gerekli önlemleri alırlar.


Personel erişim kontrolü

Personel erişim kontrolü

Çalışanlarınıza e-ticaret sitenizle ilgili yetkiler vererek kullanıcı hesapları açabilirsiniz ve açtığınız hesaplarda çalışanlarınıza yetki kısıtlamaları koyabilirsiniz. Örneğin; siparişler için erişim verebilirsiniz, ancak ürünleri eklemek için kısıtlama getirebilirsiniz. Hatta her personelin eylemleri ile ilgili geçmişi görebilirsiniz. Bu yöntemle kontrol hep sizde olur.

Personel erişim kontrolü
Yardım Al